SPEKTAKULARNE SHOW JUSTINA BIEBERA W KRAKOWIE!

4 listopada 2016

11 listopada 2016 r.

Otwarcie bram: godz. 18:45

Justin Bieber: godz. 20:40

Support:

MiC Lowry: godz. 19:35

The Knocks: godz. 20:00

Na to wydarzenie czekają tysiące polskich Beliebers! Już tylko kilka dni dzieli nas od koncertu Justina Biebera w TAURON Arenie Kraków. Wokalista wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej album „Purpose”. Koncertowi uwielbianego na całym świecie artysty towarzyszyć będzie zdumiewająca oprawa wizualno-dźwiękowa oraz imponujące efekty specjalne. Jako support wystąpią: amerykańska formacja The Knocks oraz brytyjski zespół MiC Lowry. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Justin Bieber od kilku miesięcy z powodzeniem realizuje swój tegoroczny międzynarodowy „cel”. Trasa koncertowa „Purpose World Tour” na dobre zapisze się w historii muzyki pop jako jedno z najbardziej spektakularnych muzycznych widowisk 2016 roku. Już w trakcie pierwszych tygodni trwającego tournée Kanadyjczyk zdążył udowodnić milionom fanów na całym świecie, że stał się dojrzałym artystą, który ponad wzbudzanie kontrowersji stawia dziś przede wszystkim samą muzykę oraz dostarczanie fanom wyjątkowych emocji. Trzecie międzynarodowe tournée artysty to gigantyczna muzyczna produkcja o zachwycającej oprawie wizualno-dźwiękowej i znakomitej scenografii.

Szklana klatka, taniec i efekty specjalne

Imponujący jest już sam początek koncertu, kiedy Justin Bieber pojawia się na scenie w szklanej klatce. Bieżące tournée to jednak nie tylko widowiskowe show, przepełnione energicznymi układami tanecznymi i efektami specjalnymi. To także wiele intymnych muzycznych momentów, w trakcie których Justin, siedząc na czerwonej aksamitnej kanapie, w akompaniamencie gitary akustycznej, śpiewa do swoich fanów prosto z serca. Szczególnym momentem w trakcie każdego koncertu jest również utwór „Sorry”, kiedy to na półnagiego Biebiera spada ściana deszczu. Tę wyjątkową scenę uczcić postanowiło londyńskie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, do którego kilkanaście dni temu trafiła figura Justina, prezentująca „deszczową” stylizację wokalisty.

Trzykondygnacyjna scena

Oprócz Justina Biebera, istotną rolę na scenie w trakcie całego wieczoru odgrywa także grupa kilkunastu tancerzy, którzy zachwycają imponującymi układami choreograficznymi. Kanadyjski gwiazdor i jego tancerze poruszają się po trzykondygnacyjnej scenie, której odrębne poziomy połączone są za pomocą ramp i tuneli. To dzięki tak zaprojektowanej konstrukcji Bieber w trakcie jednego utworu pojawia się na najwyższym poziomie sceny, by następnie za pomocą świateł i dymu „zniknąć” i ukazać się na niższym poziomie kilka sekund później. W trakcie koncertów nie brakuje również gry świateł i laserów, które potęgują euforię fanów.

Warto przypomnieć, że listopadowy koncert Justina Biebera w Krakowie będzie drugą wizytą Kanadyjczyka w Polsce. Artysta po raz pierwszy wystąpił w naszym kraju w 2013 roku. Koncert w Łodzi, zorganizowany również przez agencję Prestige MJM, przeszedł do historii przede wszystkim z powodu reakcji tysięcy rozentuzjazmowanych fanek, które towarzyszyły artyście na każdym kroku w trakcie jego pobytu w Polsce. Nie ulega wątpliwości, że wizyta Biebera w Krakowie wzbudzi wśród Beliebers równie duże emocje!

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest Prestige MJM (www.prestigemjm.com).

Informacje o biletach: www.prestigemjm.com.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna od godz. 10:00; kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków od godz. 18:30).

REGULAMIN wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

NIEZBĘDNIK KONCERTOWY przygotowany przez Organizatora jest dostępny TUTAJ.

Mapa dla osób posiadajacych bilety na płytę jest dostępna TUTAJ.

Mapa dla osób posiadajacych bilety na trybuny oraz pakiety VIP jest dostępna TUTAJ.

W dniu koncertu (od godz. 10:00) otwarta będzie kawiarnia nad Małą Halą TAURON Areny Kraków.

Harmonogram koncertu

Otwarcie bram: godz. 18:45,

MiC Lowry: godz. 19:35,

The Knocks: godz. 20:00,

Justin Bieber: godz. 20:40.

W trakcie koncertu Justina Biebera przewidziana jest 20-minutowa przerwa.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary).

W dniu koncertu w TAURON Arenie Kraków dostępne będą szatnie (płatne 3 zł) – na poziomie A i C  oraz w Małej Hali (dla osób, które posiadają bilety na płytę).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Wzmocnienie komunikacji podczas wydarzenia

W związku z odbywającym się w TAURON Arenie Kraków koncertem 11 listopada (piątek) Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie skieruje w rejon TAURON Areny Kraków 10 dodatkowych rezerwowych tramwajów.

W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.