Sting powraca do TAURON Areny Kraków!

21 listopada 2022

The Cherrytree Music Company i Live Nation potwierdzają, że Sting zagra 20.07.2023 specjalny koncert w ramach trasy My Songs w TAURON Arenie Kraków.

Bilety w sprzedaży od piątku 25 listopada od godz. 12:00 na www.LiveNation.pl

Koncert z trasy My Songs Stinga to żywiołowy i dynamiczny występ z jego najsłynniejszymi piosenkami, napisanymi podczas niezwykłej kariery 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, zarówno jako członka The Police, jak i jako artysty solowego. Po wyprzedaniu sześciu koncertów w London Palladium, My Songs został okrzyknięty przez The Times jako „masterclass”; „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. Koncert będąc muzyczną podróżą przez hity takie jak „Fields of Gold”, „Shape of my Heart”, „Roxanne” i „Demolition Man”, został opisany przez The Telegraph jako „niespotykana przyjemność”. The Guardian z kolei wychwala go jako „niezrównanego kompozytora kunsztownego popu”.
Fani będą mogli usłyszeć także takie utwory jak „Englishman In New York”, „Every Breath You Take”, „Roxanne”, „Message In A Bottle” i wiele innych.

W trasie Stingowi towarzyszyć będzie elektryczny, rockowy zespół.

Członkowie Fanklubu Stinga będą mieli możliwość uzyskania dostępu do ekskluzywnych biletów w przedsprzedaży, odwiedzając stronę www.sting.com.

20.07.2023 – TAURON Arena Kraków

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: 23.11.2022 od 12:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: 24.11.2022 od 12:00
Bilety w sprzedaży ogólnej: 25.11.2022 od 12:00 na www.LiveNation.pl

Więcej informacji o trasie, biletach i fanklubie można znaleźć na stronie: www.Sting.com