Styczeń w Kraków Street Parku

2 stycznia 2020

Zapraszamy do korzystania z oferty Kraków Street Parku, czyli Zimowego Centrum Sportów Miejskich, które działa na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków! Z oferty mogą korzystać amatorzy jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach i rowerach BMX.

W styczniu 2020 r. Kraków Street Park będzie czynny – od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-22:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 11:00-22:00, za wyjątkiem dni: 11, 19, 23, 24, 25, 26 stycznia – to terminy, w których Street Park będzie nieczynny.

Przestrzeń Kraków Street Parku jest podzielona na kilka stref: najdłuższą w Polsce kryta pętlę rolkową (długość to: 273m); strefę dla początkujących; strefę przystosowaną do freestyle slalomu oraz mobilny skatepark.

Wejście na parking znajduje się po północnej stronie Areny – przy drodze dojazdowej do Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Kup bilet

Warunkiem korzystania z oferty, która jest skierowana dla osób w każdym wieku, jest zakupienie biletu oraz podpisanie oświadczenia dotyczącego zapoznania się z regulaminem Street Parku dostępnym na stronie www.streetpark.pl oraz na miejscu w TAURON Arenie Kraków.

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z obiektu pod nadzorem opiekunów prawnych lub samodzielnie, pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody swoich opiekunów prawnych. Osoby niepełnoletnie mają obowiązek używania kasków oraz ochraniaczy, chyba że ich opiekunowie prawni wyrażą odpowiednią zgodę.

Ceny biletów od poniedziałku do piątku: 15 zł – bilet normalny; 12 zł – bilet ulgowy (dla osób w wieku od 5 do 18 lat); 8 zł – bilet dla opiekuna (osoba nie jeżdżąca). Dzieci do lat 5 oraz osoby 65+ wstęp wolny.

Ceny biletów w sobotę i niedzielę: 20 zł – bilet normalny; 15 zł – bilet ulgowy (dla osób w wieku od 5 do 18 lat); 8 zł – bilet dla opiekuna (osoba nie jeżdżąca). Dzieci do lat 5 oraz osoby 65+ wstęp wolny.

Organizowane są także bezpłatne warsztaty z nauki jazdy na deskorolce, rolkach, bmx i hulajnodze. Obowiązują na nie wcześniejsze zapisy.

Bilety do nabycia bezpośrednio przy wejściu do Street Parku przy drodze dojazdowej do Małej Hali. Istnieje możliwość płatności bezgotówkowej za pomocą karty płatniczej.

Uczestnicy korzystają z własnego sprzętu.

Osoby, które przyjadą samochodem będą go mogły zostawić na parkingu zewnętrznym (górna płyta).

Regulaminy i oświadczenia

Warunkiem korzystania z oferty, która jest skierowana dla osób w każdym wieku, będzie podpisanie oświadczenia dotyczącego zapoznania się z regulaminem Street Parku dostępnym na stronie www.facebook.com/krakowstreetpark oraz na miejscu w TAURON Arenie Kraków.

Warto wiedzieć

Za realizację projektu odpowiada Łukasz Gawąd założyciel Fundacji Kultury Deskorolki. Partnerami projektu są: Miasto Kraków oraz Agencja Rozwoju Miasta S.A. w Krakowie zarządzająca TAURON Areną Kraków.

Sponsorem skateparku jest firma Techramps, partnerem branżowym: BEAR HDWR CO.