ŚWIĄTECZNA PULA BILETÓW NA MECZE POLSKI PODCZAS EURO 2016

11 grudnia 2015

 14 grudnia 2015r, godz.11:00

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Związek Piłki Ręcznej w Polsce przygotował niespodziankę dla kibiców. W poniedziałek, 14 grudnia o godz.11:00 rozpocznie się kolejna faza dystrybucji biletów. Do sprzedaży trafią głównie wejściówki na mecze w TAURON Arenie Kraków, w której grać będzie Reprezentacja Polski. Bilety są dzienne tzn. uprawniają do oglądania wszystkich spotkań tego samego dnia. Ceny na mecze Polaków zaczynają się od 99 zł.

– W ostatnich tygodniach sporo czasu poświęciliśmy temu, aby na Boże Narodzenie zrobić niespodziankę polskim kibicom, aby pod choinkę mogli sprawić sobie lub swoim najbliższym prezent w postaci biletów na mecze Polaków na EURO 2016. Cieszymy się, że kolejne wejściówki trafią do rąk fanów naszej reprezentacji. Zdajemy sobie sprawę jak wielkie jest zapotrzebowanie, bo każdego dnia otrzymujemy kilkaset zapytań a ostatnia transza sprzedała się w kilka minut. Obserwujemy również duże zainteresowanie z całej Europy, zapotrzebowanie zagranicznych kibiców z każdym dniem rośnie i spodziewamy się, że właśnie teraz wielu kibiców z Europy decydować się będzie na przyjazd do Polski” – powiedział Wiceprezes ZPRP ds. EURO 2016 Marcin Herra.

Sprzedaż rozpocznie się 14 grudnia o godz. 11.00 za pośrednictwem portalu ebilet.pl, który jest jedynym Oficjalnym Partnerem Biletowym ME 2016. Każda osoba może nabyć maksymalnie 6 sztuk.

Przygotowano również świąteczną promocje dla osób, które chciałyby oglądać mecze Reprezentacji Polski z najbardziej ekskluzywnych miejsc. Hospitality Club to jedyna szansa, aby zagwarantować sobie najlepsze miejsca, w samym sercu sportowych emocji. Promocja rusza 14 grudnia – przy zakupie trzech pakietów, czwarty jest gratis.

Cztery miasta

Przypomnijmy, że Mistrzostwa Europy Piłkarzy Ręcznych odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku w Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu. Weźmie w nich udział 16 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy:

Grupa A (Kraków) – Polska, Francja, Serbia i Macedonia

Grupa B (Katowice) – Chorwacja, Islandia, Białoruś i Norwegia

Grupa C (Wrocław) – Niemcy, Hiszpania, Szwecja i Słowenia

Grupa D (Gdańsk) – Dania, Węgry, Rosja i Czarnogóra

Reprezentacja Polski w fazie wstępnej będzie rywalizować w grupie A i swoje mecze rozegra w dniach 15 (z Serbią), 17 (z Macedonią) i 19 stycznia (z Francją) w TAURON Arenie Kraków. Do dalszej fazy rywalizacji zakwalifikują się po trzy najlepsze zespoły z każdej z grup. W przypadku awansu Polacy swoje mecze będą rozgrywali również w Krakowie. Mecze półfinałowe, spotkanie o 3 miejsce oraz finał także odbędą się pod Wawelem. Pełny harmonogram gier dostępny jest na oficjalnej stronie mistrzostw pol2016.ehf-euro.com.