Święta tuż tuż, a Ty wciąż szukasz inspiracji? Kup bilet na koncert "To Kraków tworzy metamorfozy"!

20 grudnia 2023

Robimy RABAT -10% dla spóźnialskich, dzięki któremu kupisz taniej wejściówkę na koncert „To Kraków tworzy metamorfozy” – to idealny pomysł na prezent świąteczny! Spiesz się, promocja wygasa w czwartek 21 grudnia o 23:59.

Kliknij w TEN LINK i po wyborze miejsca wpisz kod: TAK10

 

Więcej informacji o wydarzeniu:

„To Kraków tworzy metamorfozy” to wyjątkowy koncert z okazji 10-lecia TAURON Areny Kraków, którego osią będą utwory Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Kory Jackowskiej i Andrzeja Zauchy w zupełnie nowych aranżacjach stworzonych przez Miuosha. Do grona artystów zaangażowanych w projekt dołączyli właśnie Natalia Szroeder i Krzysztof Zalewski. 5 kwietnia 2024 roku plejada muzyków reprezentujących odmienne style i pokolenia, odda hołd krakowskim artystom, udowadniając, że ich kultowe utwory wciąż można odkrywać na nowo, dodając im współczesnego pazura. Bilety na wydarzenie dostępne są na https://www.ebilet.pl.

W 2024 roku TAURON Arena Kraków obchodzić będzie swoje dziesiąte urodziny. Elementem jubileuszu największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce będzie koncert „To Kraków tworzy metamorfozy” poświęcony wybitnym artystom związanym ze stolicą Małopolski. Raper i producent – Miuosh – weźmie na warsztat utwory z repertuaru Marka Grechuty, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego oraz Kory Jackowskiej i zaprezentuje je w nowych, zaskakujących aranżacjach z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej pod batutą Jana Stokłosy.

Koncert „To Kraków tworzy metamorfozy” oparty jest na muzyce przede wszystkim krakowskich twórców – wyjaśnia Jan Stokłosa, autor orkiestracji oraz dyrygent. – W wydarzeniu poza wokalistami ważną rolę będzie odgrywała także doskonała Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, z którą miałem już okazję współpracować. W TAURON Arenie Kraków pojawi się ona w aż 50-osobowom składzie, co daje duże możliwości aranżacyjno-orkiestrowe – dodaje Stokłosa.

5 kwietnia w TAURON Arenie Kraków wystąpią również świetni wokaliści – w tym m.in. Bela Komoszyńska, Grubson, Julia Pietrucha, Mery Spolsky, Renata Przemyk, Wiktor Waligóra oraz ogłoszeni właśnie Natalia Szroeder i Krzysztof Zalewski. Każdy z nich ma inną artystyczną wrażliwość, inny sposób ekspresji, a nierzadko reprezentuje także inne pokolenie. To, co ich łączy to doskonały warsztat oraz otwartość na muzyczne eksperymenty, o czym będziemy mogli przekonać się wiosną 2024 roku.

Już niebawem ogłoszeni zostaną kolejni artyści, którzy wezmą udział w jubileuszowym koncercie z okazji 10. urodzin TAURON Areny Kraków!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.tauronarenakrakow.pl

***

TO KRAKÓW TWORZY METAMORFOZY

Koncert jubileuszowy z okazji 10. urodzin TAURON Areny Kraków – 5 kwietnia 2024 r. (piątek), godz. 20:00. Bilety, w cenach od 129 zł, dostępne w sprzedaży na https://www.ebilet.pl.

TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7

Organizator: Arena Kraków S.A.

www.tauronarenakrakow.pl