ŚWIĘTO STUDENTÓW W TAURON ARENIE KRAKÓW

4 maja 2016

Przez dwa dni (6 i 7 maja) TAURON Arena Kraków należała do studentów – wszystko za sprawą wydarzeń zorganizowanych w ramach tegorocznych Czyżynaliów.

Pierwszy dzień należał do miłośników dobrego humoru. Podczas Kabaretonu, który poprowadził Piotr Bałtroczyk na scenie pojawili się zwycięzcy ubiegłorocznego Przeglądu Kabaretów PAKA – Fair Play Crew, a także Kabaret Młodych Panów, znana ze swojego charakterystycznego śmiechu Katarzyna Pakosińska oraz uwielbiający śpiewać artyści z Kabaretu Smile.

Sobota wypadła w TAURON Arenie Krakow koncertowo – wszystko za sprawą artystów, którzy podbijają polskie listy przebojów i serca swoich fanów – Dawida Podsiadło, Brodki, zespołów COMA i Strachy na Lachy, a także Korteza i występującej jako support Ani Cieślińskiej z zespołem. Każdy występ publiczność nagradzała gromkimi brawami. Dla wszystkich był to pierwszy występ w TAURON Arenie Kraków – mamy nadzieję, że zobaczymy ich jeszcze nie raz!

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.czyzynalia.pl.