SYLWIA GRZESZCZAK – TEN TOUR

20 listopada 2018

10-lecie pracy artystycznej

24 listopada 2018 r. (sobota)

godz. 17:30 – otwarcie bram

godz. 18:30 – rozpoczęcie wydarzenia

godz. 19:00 – koncert Sylwii Grzeszczak

godz. 21:00 – zakończenie wydarzenia

Jedna z najbardziej popularnych i utalentowanych polskich wokalistek. Kompozytorka i autorka tekstów, której hity zdobywają listy przebojów. Właśnie mija 10 lat od wydania przez Sylwię Grzeszczak jej debiutanckiego albumu „Ona i On”. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu artystka wyruszyła w trasę koncertową pod tytułem TEN. 24 listopada 2018 r. wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

W największych miastach Polski usłyszycie najpopularniejsze przeboje Sylwii w aranżacjach przygotowanych specjalnie na 10-lecie pracy artystycznej piosenkarki. TEN to spotkanie z Sylwią Grzeszczak jakie jeszcze nie znacie, ale jednego możecie być pewni – nie zabraknie ogromnego talentu, świetnego kontaktu z publicznością i piosenek, które nuci cała Polska!

WARTO WIEDZIEĆ

Koncert Sylwii Grzeszczak rozpocznie się w TAURON Arenie Kraków 24 listopada 2018 r. (sobota) o godz. 19:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:30. Koncert zostanie poprzedzony programem edukacyjnym „Pali się”, który rozpocznie się o godz. 18:30. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: 21:00.

Wejścia do obiektu: nr 1, 2 i 3.

Regulamin koncertu jest dostępny TUTAJ.

Informacje i bilety: www.kulturairozrywka.pl, www.sylwiagrzeszczak.pl.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 17:00; kasa nr 6 (VIP TURON Areny Kraków) od godz. 17:00.

Informacje o pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ.

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia SERDECZNIE ZAPRASZAMY do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. Podczas koncertu  zapraszamy także do punktów gastronomicznych na poziomie A, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 15:30, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką. Zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na 24 listopada są dostępne TUTAJ.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 16:30.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie  www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.