Sympho Star - Koncert Andrzejkowy

Kontakt
Kup Pakiet VIP na to wydarzenie
Monika Wilk
tel.: +48 733 376 080

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Kontakt
Kup Pakiet VIP na to wydarzenie
Sympho Star
tel.: +48 733 376 080

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Sympho Star
Kontakt wynajmij przestrzeń

WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków

Sympho Star – Koncert Andrzejkowy

28 listopada 2021 r.

Cena za osobę: 350 zł brutto z dostępem do loży i 200 zł brutto bez dostępu do loży

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy PAKIET VIP na wspaniałe muzyczne widowisko, które uświetni tegoroczne Andrzejki w TAURON Arenie Kraków: Sympho Star. W niepowtarzalnej, symfonicznej odsłonie posłuchamy wielkich polskich gwiazd wielu pokoleń, m.in. Kayah, Beatę Kozidrak, czy Viki Gabor. Wyjątkowy występ zapowiedział także Grzegorz Markowski, który niedawno oficjalnie zakończył karierę z zespołem Perfect. Na największą Imprezę Andrzejkową w Krakowie zapraszamy do Strefy VIP TAURON Areny Kraków już 28 listopada 2021 roku!

Jeden PAKIET VIP z dostępem do Loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP
 • dostęp do ekskluzywnej Loży w prestiżowej Strefie VIP na poziomie B obiektu TAURON Arena Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • asystę hostessy
 • możliwość zamówienia dodatkowo płatnego cateringu do Loży*

Jeden PAKIET VIP bez dostępu do loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP przed lożą w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • dostęp do Restauracji VIP na poziomie B TAURON Areny Kraków*

*catering płatny – zgodnie z obowiązującą kartą menu

Regulamin sprzedaży Pakietów VIP w TAURON Arenie Kraków dostępny jest TUTAJ

Rezerwacja (pn-pt, 8:00-16:00):

Gwarantujemy:

 • Fantastyczną atmosferę!
 • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
 • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

 

SYMPHO STAR

Spektakularne wydarzenia muzyczne wracają do jednego z najlepszych obiektów koncertowych w tej części świata. Do TAURON Areny Kraków znów zjeżdżają gwiazdy muzyki rozrywkowej, a ich prawdziwa kumulacja szykowana jest na ostatnią, andrzejkową niedzielę listopada – na koncert Sympho Star, czyli niezwykłe symfoniczne widowisko.

– Szykujemy prawdziwą gratkę dla wielu pokoleń miłośników muzyki rozrywkowej. Tym razem znane hity gwiazd, które uświetnią koncert usłyszymy w zupełnie niepowtarzalnej wersji – symfonicznie! – zapowiada Maestro Przemysław Piotr.

Pod batutą słynnego dyrygenta i kompozytora Przemysława Pasternaka, Polska Orkiestra Muzyki Filmowej zagra akompaniament dla największych hitów gwiazd takich jak Beata Kozidrak (BAJM), Kayah, Urszuli oraz przedstawicieli młodszego pokolenia artystów – Michała Szczygła i Viki Gabor, reprezentantkę Polski podczas Eurowizji Junior w 2019 roku.

Koncert będzie też jedyną w swoim rodzaju okazją, by posłuchać na żywo słynnego lidera grupy Perfect, który w maju ogłosił zakończenie kariery. Podczas Sympho Star, Grzegorz Markowski największe hity zaśpiewa do muzyki symfonicznej.

– W tegoroczne Andrzejki po raz pierwszy usłyszymy i zobaczymy autorów znanych każdemu utworów w zupełnie innym wydaniu. Hity takie jak “Biała Armia”, “Nie płacz Ewka”, “Byłam Różą”, ale też “Superstar”, “Więcej” i wiele innych w wersji instrumentalnej, będą niezwykłym doświadczeniem dla fanów zaproszonych artystów – dodaje dyrygent Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej.

Koncert Sympho Star rozpocznie się 28 listopada o godzinie 19:00 w TAURON Arenie Kraków.