TACO HEMINGWAY I QUEBONAFIDE TACONAFIDE EKODIESEL TOUR

16 kwietnia 2018

Pierwszy koncert w ramach TACONAFIDE EKODIESEL TOUR promującej wspólny album „Soma 0,5 mg”!

19 kwietnia (czwartek)

godz. 17:30 – otwarcie bram

godz. 20:00 – rozpoczęcie koncertu

godz. 21:30 – planowane zakończenie koncertu

TACONAFIDE EKODIESEL TOUR to niepowtarzalna trasa koncertowa której rozmach nie znajduje precedensu w dorobku polskiego hip-hopu. 

19 kwietnia (czwartek) Taco i Quebo zagrają w TAURON Arenie Kraków, gdzie promować będą swój nowy wspólny projekt, zatytułowany „Soma 0,5 mg”. Będzie to pierwszy z cyklu siedmiu kwietniowych koncertów, stanowiących jedyną okazję, by zobaczyć razem na scenie obu najpopularniejszych raperów w Polsce. Oprócz premierowego materiału z nowej płyty usłyszycie na żywo najważniejsze utwory z solowych repertuarów.

Link do wydarzenia: http://www.facebook.com/events/523528318043419

Warto wiedzieć 

Koncert w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 19 kwietnia (czwartek) o godz. 20:00. Otwarcie bram: godz. 17:30. Planowana godzina zakończenia koncertu: 21:30.

Organizator: www.revolume.pl.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Wzór pisemnej zgody opiekuna jest dostępny TUTAJ

Wejścia do obiektu: nr 1 i 2.

Informacje o biletach

http://goingapp.pl/evt/1511115

http://www.biletomat.pl/koncerty/taconafide-tour-krakow-6492/

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 17:00.

Catering podczas wydarzenia

W dniu wydarzenia goście będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram (od godz. 17:30). W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, przed otwarciem bram (od godz. 15:30), czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking 

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ. Parking będzie czynny od godz. 17:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.