TANIE GRANIE W MAŁEJ HALI

1 lipca 2015

Zespół TAURON Areny Kraków przygotował specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży szkolnej. Od 1 września 2015 r., w godz. 7:30-16:00 (poniedziałek – piątek), zorganizowane grupy będą mogły wynajmować obiekt w promocyjnych cenach.

Cena wynajmu za godzinę wyniesie:90 zł za 1 panel lub 160 zł za 2 panele.

W obiekcie istnieje możliwość zorganizowania zajęć szkolnych z różnych dyscyplin sportowych: futsalu, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, różnych zawodów i treningów sportowych oraz zajęć rozrywkowych i kulturalnych.

Do dyspozycji szkół i przedszkoli oddajemy obiekt o powierzchni 1750 m2, wyposażony w sprzęt sportowy oraz nowoczesne zaplecze z czterema szatniami sportowymi. Każda z nich posiada indywidualnie zamykane szafki dla 52 osób, pokój trenera, magazynek oraz łazienki z toaletami i natryskami. Do dyspozycji jest również obsługa recepcji oraz bezpłatny parking.

Przygotowana oferta wpisuje się w działania Agencji Rozwoju Miasta S.A., które mają na celu udostępnianie obiektu na potrzeby zajęć kulturalo-rozrywkowych oraz sportowych.

            Uwaga! Z oferty wyłączone będą dni, podczas których Mała Hala będzie wynajmowana na potrzeby imprez odbywających się w głównym obiekcie (o czym zainteresowani będą wcześniej informowani).

W celu rezerwacji prosimy o kontakt mailowy: malahala@arenakrakow.pl.

Katarzyna Fiedorowicz-Razmus

Rzecznik Prasowy, ARM S.A.

tel. 12 349 11 29

katarzyna.fiedorowicz@arenakrakow.pl

TAURON Arena Kraków to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie obiekt widowiskowo-sportowy.Położony zaledwie cztery kilometry od Rynku Głównego w Krakowie kompleks składa się z dwóch hal – dużej i mniejszej, tzw. treningowej. TAURON Arena Kraków może pomieścić ponad 21 tys. osób, ma trzy poziomy widowni oraz miejsca siedzące lub stojące na płycie. Możliwość dowolnej konfiguracji widowni, wygodne zaplecze dla sportowców i wykonawców, niespotykany nigdzie indziej ekran LED na elewacji, rozbudowane systemy multimedialne i sceniczne, a także dobre warunki akustyczne obiektu to cechy, które spełnią warunki organizacji imprez każdej skali.

Wielofunkcyjny charakter obiektu umożliwia rozgrywanie na jego terenie zawodów w co najmniej kilkunastu dyscyplinach rangi mistrzostw świata. TAURON Arena Kraków to także doskonałe miejsce do organizacji koncertów, wystaw, kongresów i targów. Może być również planem produkcji telewizyjnych, reklamowych oraz wielkich spektakli z udziałem tysięcy widzów.

TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej oraz ciepła. Grupa TAURON obejmuje swoim działaniem 18 proc. powierzchni kraju i jest największym dystrybutorem, drugim sprzedawcą i producentem energii w Polsce oraz jednym z największych krajowych podmiotów gospodarczych. W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wydobycie, TAURON Wytwarzanie, TAURON Ekoenergia, TAURON Ciepło, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż oraz TAURON Obsługa Klienta.