TARGI PRACY W TAURON ARENIE KRAKÓW

5 maja 2016

„Majówka z pracą” to temat przewodni Targów Pracy, które 12 maja (czwartek), w godz. 10:00-14:00, odbędą się w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia jest Grodzki Urząd Pracy w Krakowie. Udział w targach jest bezpłatny.

Wydarzenie skierowane jest w szczególności do osób, które poszukują zatrudnienia, zastanawiają się nad zmianą dotychczasowej pracy, a także do młodzieży stojącej przed wyborem swojej drogi zawodowej. Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansą bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Organizatorzy przewidują, że w wydarzeniu weźmie udział ponad 80 wystawców reprezentujących głównie lokalny rynek pracy. Obecne będą firmy poszukujące pracowników, a także agencje pracy oraz instytucje zewnętrzne, które przedstawią uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim w zakresie szkoleń, poradnictwa zawodowego oraz uczestnictwa w aktualnie realizowanych projektach.

Osoby zainteresowane będą miały także szansę skorzystać z pomocy doradców zawodowych Grodzkiego Urzędu Pracy, którzy pomogą w wyborze odpowiedniej pracy, zgodnej z umiejętnościami i zainteresowaniami, a także udzielą informacji jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Lista wystawców, którzy wezmą udział w Targach Pracy jest dostępna TUTAJ oraz na stronie Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie www.gupkrakow.pl.