TAURON Arena Kraków gra z WOŚP!

6 lutego 2024

Do 9 lutego (piątek) możecie wziąć udział w licytacji biletów VIP na Koncert Jubileuszowy TAURON Areny Kraków „To Kraków tworzy metamorfozy!”

Licytuj TUTAJ!

TAURON Arena Kraków przyłącza się do dzieła Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazując na licytację dwa bilety VIP na Koncert Jubileuszowy „To Kraków tworzy metamorfozy!”, który odbędzie się 5 kwietnia 2024 roku. Zachęcamy także do wrzucania pieniędzy do dwóch gigantycznych puszek, które stanęły przy recepcji głównej i w Małej Hali.

Bilety obejmują:

  • 2 miejsca siedzące w strefie VIP,
  • 1 miejsce parkingowe na parkingu VIP,
  • catering,
  • możliwość wejścia na backstage i zobaczenia miejsc na co dzień niedostępnych uczestnikom imprez.

Zachęcamy do licytacji, która zakończy się 9 lutego 2024 roku ! Licytuj TUTAJ.

Koncert z okazji 10-lecia TAURON Areny Kraków – „To Kraków Tworzy Metamorfozy”  odbędzie się dniu 5 kwietnia 2024 r. (piątek) o godz. 20:00. W największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce, wybrzmią utwory związanych z Krakowem artystów: Marka Grechuty, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego oraz oczywiście Kory Jackowskiej w zupełnie nowych aranżacjach w wersji symfonicznej.

Za warstwę artystyczną projektu odpowiada Miuosh – uznany raper i producent muzyczny. Towarzyszyć mu będą wokaliści reprezentujący odmienne pokolenia i muzyczne style – w tym m.in. Kuba Badach, Bela Komoszyńska, Grubson, Igo, Julia Pietrucha, Mery Spolsky, Renata Przemyk, Natalia Szroeder, Wiktor Waligóra i Krzysztof Zalewski. Na scenie pojawią się w towarzystwie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pod batutą Jana Stokłosy, który będzie też autorem orkiestracji koncertu.

Mamy też puszki!

Przypomnijmy, że cel 32. Finału WOŚP to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” i na niego zostaną przekazane środki uzyskane z aukcji, a także z dwóch gigantycznych puszek, które stanęły w TAURON Arenie Kraków (przy recepcji głównej i w Małej Hali). Pieniądze do puszek będzie można wrzucać do dnia Finału, czyli 28 stycznia (niedziela).

Gramy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – do końca świata i jeden dzień dłużej!