TAURON ARENA KRAKÓW PRZYGOTOWUJE SIĘ DO KOLEJNYCH WYDARZEŃ

16 kwietnia 2015

TAURON Arena Kraków przygotowuje się do kolejnych wydarzeń

            W TAURON Arenie Kraków dobiegają końca prace związane z przygotowaniem płyty na dwa wielkie wydarzenia – koncert Robbiego Williamsa (17 kwietnia) oraz Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie Dywizji 1A (19-25 kwietnia).

            Lodowa tafla, na której polska reprezentacja zmierzy się z reprezentacjami Ukrainy, Kazachstanu, Japonią, Węgrami i Włochami została już zamrożona. Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie Dywizji 1A, które organizują: International Ice Hockey Federation oraz Polski Związek Hokeja na Lodzie rozpoczną się w najbliższą niedzielę (19 kwietnia) i potrwają do 25 kwietnia (sobota). Mistrzostwa rozegrane zostaną w systemie gry każdy z każdym. Pierwsze dwie drużyny awansują do elity.

            Dziś (16 kwietnia, czwartek) w TAURON Arenie Kraków dobiegają końca prace, prowadzone przez firmę WM International, które polegają na przykryciu lodu specjalną podłogą, po której poruszać się będą uczestnicy piątkowego (17 kwietnia) koncertu Robbiego Williamsa, organizowanego przez Live Nation. Można więc powiedzieć, że Robbie Williams wystąpi na estradzie, a jego fani na lodzie.

            Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologi w TAURON Arenie Kraków, w krótkim odstępie czasu, odbędą się dwa zupełnie różne wydarzenia – koncert oraz impreza sportowa. Szczegółowe informacje o Mistrzostwach Świata w hokeju na lodzie Dywizji 1A, których partnerem jest Miasto Kraków oraz terminarz spotkań są dostępne na stronie: www.pzhl.org.pl. Dodatkowe informacje na temat koncerty Robbiego Williamsa są dostępne na stronie www.livenation.pl oraz www.krakowarena.pl/aktualnosci/robbie-williams-najwazniejsze-informacje-przed-koncertem.