TAURON ARENA KRAKÓW W NARODOWYCH BARWACH

8 listopada 2017

11 listopada (sobota) TAURON Arena Kraków po raz kolejny zmieni się w wielką narodową flagę! W godzinach wieczornych ekran LED na zewnętrznej elewacji TAURON Areny Kraków będzie się świecił na biało-czerwono.

W ten sposób Agencja Rozwoju Miasta S.A. zarządzająca TAURON Areną Kraków włącza się w obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zachęcamy także wszystkich mieszkańców miasta do przyłączenia się do apelu Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego o udekorowanie swoich domów biało-czerwonymi flagami.

W rocznicę odzyskania niepodległości flagi pojawią się m.in. na Rynku Głównym, Małym Rynku, na budynkach publicznych oraz pojazdach komunikacji miejskiej. Oprócz TAURON Areny Kraków na biało-czerwono podświetlona zostanie także kładka o. Bernatka oraz Estakada Lipska-Wielicka.

W sobotę, 11 listopada od godz. 14:30 Miasto Kraków i radio RMF FM zapraszają na Rynek Główny „II Ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów”. Z kolei o godz. 17:00 rozpocznie się 66. Lekcja śpiewania pod hasłem “Radosna Niepodległość”. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.krakow.pl.