TAURON ARENA KRAKÓW WŚRÓD FINALISTÓW NAGRÓD BIZNESU SPORTOWEGO

26 stycznia 2016

Tłumy kibiców na każdym z meczów Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, wielkie, niezapomniane emocje podczas takich wydarzeń jak: mecze siatkarskiej Ligii Światowej, gale sportów walki, tenisowy turniej Fed Cup, Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie, czy Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie – TAURON Arena Kraków wielokrotnie udowodniła, że jest idealnym miejscem do organizacji wydarzeń sportowych na najwyższym światowym poziomie. Potwierdzeniem tego jest jej nominacja do grona finalistów Nagród Biznesu Sportowego w kategorii: Obiekt Sportowy.

Nagrody Biznesu Sportowego są najbardziej prestiżowym wyróżnieniem w branży marketingu sportowego, promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu a także wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu.

W kategorii Obiekt Sportowy oprócz TAURON Areny Kraków nominowano także stadion PGE Narodowy oraz Ergo Arenę. Laureatów poznamy podczas XII Gali Sportu i Biznesu, która odbędzie się 17 marca 2016 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.statuetkidemes.pl.