TERMINY KONCERTÓW LARY FABIAN W POLSCE ZOSTAJĄ PRZEŁOŻONE!

6 maja 2016

Informujemy, że koncerty Lary Fabian, które miały odbyć się w Polsce w maju br. (w tym 25 maja 2016 r. w TAURON Arenie Kraków) zostały przełożone – taką wiadomość otrzymaliśmy od organizatora wydarzenia JVS Group. Dokładne daty nowych koncertów zostaną podane w najbliższych dniach. Bilety zakupione na majowe koncerty zachowują ważność.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo w oświadczeniu organizatora:

Z powodu zmiany planów zmienione zostały  terminy jej trzech koncertów, które miały odbyć się w maju w Polsce. Dokładne daty nowych koncertów zostaną podane w najbliższych dniach. Organizator i artystka przepraszają za niedogodności.

Jednocześnie artystka ogłosiła daty nowych koncertów, które odbędą się w ramach trasy po Azji, Europie i USA na przełomie 2016 i 2017 roku.

WSZYSTKIE BILETY ZAKUPIONE NA MAJOWE KONCERTY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ

Bilety na koncerty w nowych terminach dostępne będą na eventim.pl

W sprawie ewentualnego zwrotu zakupionych biletów prosimy o kontakt z punktem zakupu.

*********

Lara Fabian urodziła się w Brukseli w 1970 roku. Już w dzieciństwie wiedziała, że chce śpiewać. W wieku ośmiu lat zaczęła naukę w The Royal Conservatory of Brussels, gdzie uczyła się przez 10 lat. To tam dzięki lekcjom śpiewu klasycznego rozwinął się jej zniewalający głos.

W wieku 14 lat miała już za sobą kilka występów i samodzielnie napisanych piosenek. Nie ograniczała się jednak tylko do muzyki klasycznej. Jako wykonawców, których twórczość ją inspiruje wymienia Barbarę Streisand i zespół Queen.

W 1988 roku Lara Fabian reprezentowała Luxemburg podczas konkursu piosenki Eurowizji, gdzie zajęła czwarte miejsce śpiewając piosenkę „Croire (Trust)”. Płyta z tym utworem została sprzedana w nakładzie 500 000 egzemplarzy.

W 1990 roku Lara Fabian przeniosła się do Montrealu, gdzie założyła własną wytwórnię płytową i wspólnie z wieloletnim przyjacielem Rickiem Allisonem pracowała nad pierwszym albumem, który sprzedał się w 100 tys. egzemplarzy. Kolejny longplay Carpe Diem rozszedł się w nakładzie 800 tys. egzemplarzy, a album Pure już w 2 milionach egzemplarzy. Tym samym Lara Fabian dołączyła do grona najlepszych wykonawców francuskojęzycznych, sprzedając 6 milionów płyt w ciągu niespełna dwóch lat.

 

W 2000 roku ukazał się jej pierwszy anglojęzyczny album Lara Fabian, zawierający piękne uczuciowe piosenki napisane przez samą artystkę. W ten sposób piosenkarka utwierdza swoją wielką międzynarodową karierę – chociaż sama nie lubi gdy nazywa się ją gwiazdą. Wydaje kolejne osiem płyt, a także cztery albumy z koncertów na żywo. W sumie sprzedano 20 milionów jej płyt na całym świecie.

Na swoich koncertach artystka śpiewa z pasją, która rozgrzewa publiczność, wprowadzając niezwykle intymną atmosferę. Jej występy są pełne elegancji i wdzięku. Ma się wrażenie, że piosenkarka nawiązuje więź z każdą osobą wśród publiczności pozostającej całkowicie pod urokiem jej osobowości i wyjątkowego głosu. Z łatwością łączy różne style muzyczne od ballad do popowych piosenek, co w pełni daje szansę poznania wszechstronnych możliwości jej unikalnego wokalu.

Lara Fabian zdobyła wiele prestiżowych nagród i z pewnością można określić ją mianem bardzo utalentowanej, odnoszącej sukcesy artystki.

Informacji udzielą:                                                                JVS Group:

Ewa Siedlecka                                                      Beata Jarzębska

tel. 502 066 614                                                   tel. 793 050 503

e-mail: ewa.siedlecka@espr.pl                               e-mail: Beata@jvsgroup.pl

Anna Westfal                                                        Barbara Wiśniewska

tel: 502 179 444                                                   tel:  696 970 526

e-mail: anna.westfal@espr.pl                                 e-mail: Barbara@jvsgroup.pl