THE BEST CONCERT EVER, CZYLI KISS W TAURON ARENIE KRAKÓW

19 czerwca 2019

„Było cudnie, niesamowicie… takie show, że słów brak”, „Najlepszy koncert w moim życiu”, „Najlepsze show jakie widziałem”,  Kawał niezwykłego performance’u”, „To było fenomenalne show”, „Ogień”, „Do tej pory myślałem, że koncert życia mam zaliczony. Nic bardziej mylnego KISS zamietli wszystko co do tej pory widziałem”, „KISS!!! i brak słów żeby opisać to coś :)”, „The best concert ever”* – fani zespołu KISS, którzy we wtorek (18 czerwca) bawili się w TAURON Arenie Kraków byli zgodni – tego koncertu długo nie zapomną.

Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka, KISS wyruszył w ostatnią trasę koncertową  nazwaną END OF THE ROAD. To w jej ramach zespół wystąpił w TAURON Arenie Kraków.

Dzięki swoim charakterystycznym koncertom na żywo, KISS przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzą najbardziej kultowe i rock’n’rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army.