THE GODFATHER LIVE W TAURON ARENIE KRAKÓW

1 października 2015

11 października 2015, godz. 19:00

Ojciec Chrzestny należy do najbardziej kultowych filmów z Hollywood. Po ponad czterdziestu latach najsławniejsza mafijna historia wraca na scenę w postaci elektryzującego audiowizualnego show! Już w najbliższą niedzielę (11 października) o godz. 19:00, zapraszamy do TAURON Areny Kraków na  The Godfather Live. Otwarcie bram godz. 18:00.

The Godfather Live jest pochwałą filmowej klasyki, która dzięki reżyserii Francisa Forda Coppola oraz wspaniałym kreacjom, które stworzyli Marlon Brando i Al Pacino pozyskała niekwestionowane miejsce w historii kinematografii światowej. Film opowiada historię klanu Corleone oraz ich rywalizację z resztą mafijnych rodzin w Nowym Jorku między 1945 i 1955 rokiem. Film został nakręcony na podstawie bestsellera Mario Puzzo. Do genialności filmu, który otrzymał trzy Oscary, przyczynił się również włoski kompozytor Nino Rota. Jego muzyka wzmacnia wyjątkowe sceny na ekranie, przyciąga widzów do akcji w sposób autentyczny i tworzy ich własny intymny stosunek do bohaterów, co przez jurorów zostało docenione nagrodą Grammy za najlepszą instrumentalną kompozycję, napisaną specjalnie dla filmu.

Twórcy show The Godfather Live przedstawiają legendarną historię ze świata przestępczego Nowego Jorku w nowym wydaniu. Na ekranie wyświetlany będzie film w jakości HD a fascynującą oprawę na żywo zapewni orkiestra symfoniczna pod batutą Justina Freera.

Światowa premiera The Godfather Live odbyła się 8 grudnia 2014 r. w Royal Albert Hall w Londynie. W październiku 2015 r. tournée zawita do Europy Środkowej: 8 października koncert odbędzie się w Bratysławie; 9 października w Budapeszcie; 11 października w TAURON Arenie Kraków; 14 października w Pradze. Bilety można zakupić na portalu: www.eventim.pl

Organizatorem koncertu jest BONUSVISION. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.thegodfatherlive.eu.

TERMIN I MIEJSCE KONCERTU

11 października (niedziela), godz. 19:00, TAURON Arena Kraków

Otwarcie bram: godz. 18:00 (wejścia 1, 2 i 3)

Na koncert nie będzie można wnosić aparatów z wymienną optyką i kamer video.

Dozwolone będzie wnoszenie opakowania do 0,5 litra plastik (bez korka).

Bilety:

W dniu wydarzenia (11 października, niedziela) od godz. 14:00 otwarta będzie kasa nr 1

Natomiast od godz. 15:00 otwarta będzie kasa VIP (kasa nr 6)

Informacje o biletach do strefy VIP: pakietvip@krakowarena.pl lub tel. +48 739 455 725.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Przypomnijmy, że TAURON Arena Kraków jest doskonale skomunikowana z resztą miasta. Blisko obiektu znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ zatrzymują się linie tramwajowe nr: 1, 14, 22 i 71 oraz autobus nr 128; na przystanku: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) zatrzymują się linie nr: 4, 5, 9, 10, 52 i 72 oraz autobusy nr 124, 128, i 424. Autobus nr 128 zatrzymuje się także na przystanku TAURON Arena Kraków NŻ.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest również parking w cenie 30 zł.