THIRTY SECONDS TO MARS OGŁASZA DRUGI KONCERT W POLSCE

29 stycznia 2018

29 sierpnia 2018 r., TAURON Arena Kraków

Zespół z wielokrotną platyną na koncie Thirty Seconds to Mars ogłasza drugi koncert w Polsce – 29 sierpnia 2018 r. wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Bilety w sprzedaży od piątku, 2 lutego, od 9:00 na http://www.thirtysecondstomars.com/ i www.livenation.pl.

Pakiety VIP na europejską trasę dostępne będą wyłącznie poprzez Adventures In Wonderland. Więcej informacji na www.adventuresinwonderland.com.

Thirty Seconds to Mars został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie.

W miniony czwartek zaprezentowali singiel “Dangerous Night” z ich nadchodzącego, piątego albumu studyjnego. Posłuchaj kawałka TUTAJ.

“Dangerous Night” to druga propozycja po bardzo dobrze przyjętym zarówno przez fanów zespołu, jak i krytyków singlu “Walk On Water”.

Dla przypomnienia – Thirty Seconds To Mars zagrają także 18 kwietnia w Łodzi. Polscy fani zespołu będą zatem mieli okazję zobaczyć zespół w tym roku aż dwukrotnie.

Bilety na koncert w Krakowie w cenie od 169 pln dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl od środy 31 stycznia od 9.00 – przez 12 godzin.

Ogólna sprzedaż rusza w piątek 2 lutego o 9.00 na LiveNation.pl.

http://www.thirtysecondstomars.com/

http://www.facebook.com/thirtysecondstomars/

http://twitter.com/30SECONDSTOMARS

http://www.instagram.com/30secondstomars/

http://www.youtube.com/user/30SecondsToMarsVEVO

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany “A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. “A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku.  Thirty Seconds to Mars pracują aktualnie nad bardzo wyczekiwanym 5 albumem planowanym na przyszły rok.