THIRTY SECONDS TO MARS

16 sierpnia 2018

29 sierpnia 2018 r. (środa)

godz. 17:30 – Early Entrance
godz. 18:00 – Wejście
godz. 19:30 – Natalia Nykiel​
godz. 20:30 – Thirty Seconds to Mars

* Uwaga! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.

Zespół z wielokrotną platyną – Thirty Seconds to Mars  – 29 sierpnia 2018 r. w TAURON Arenie Kraków.

Thirty Seconds to Mars został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie. Mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. Niedawno wydali piąty album studyjny. Posłuchaj kawałka “Dangerous Night” TUTAJ. “Dangerous Night” to druga propozycja po bardzo dobrze przyjętym zarówno przez fanów zespołu, jak i krytyków singlu “Walk On Water”.

Duet z Jaredem Leto

Supportem koncertu w Krakowie będzie Natalia Nykiel. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 uzyskał status Złotej Płyty, a single sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii (utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały statusy Diamentowych Płyt). Jednocześnie Natalia stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 155 milionów wyświetleń. 20 października 2017 roku premierę miała jej druga płyta zatytułowana „Discordia”. Premierze płyty towarzyszyła spektakularna trasa koncertowa Total Tour, która była największą klubową produkcją koncertową w Polsce w ciągu ostatnich lat.

W kwietniu br. Natalia była gościem specjalnym zespołu Thirty Seconds To Mars  na trasie „Monolith Tour” i tym samym jako jedyna w historii polska artystka wystąpiła w duecie z Jaredem Leto. W tym samym miesiącu wystąpiła również z Daley na jego trasie The Spectrum Tour i dołączyła w ten sposób do takich artystów jak Gorillaz, Jessie J i Jill Scott, z którymi Daley stworzył duety w poprzednich latach.

WARTO WIEDZIEĆ

Zespół Thirty Seconds to Mars wystąpi w TAURON Arenie Kraków w środę 29 sierpnia 2018 r. Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

Harmonogram koncertu*:

godz. 17:30 – Early Entrance
godz. 18:00 – Wejście
godz. 19:30 – Natalia Nykiel​
godz. 20:30 – Thirty Seconds to Mars

* Uwaga! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.