TINI – GOT ME STARTED TOUR

13 października 2016

 

Gwiazda serialu „Violetta”, Martina Stoessel wraca do TAURON Areny Kraków!

Martina Stoessel – gwiazda serialu Violetta ogłosiła, że powróci na scenę wiosną przyszłego roku z trasą TINI – Got Me Started Tour. W jej ramach odwiedzi także Polskę. 3 kwietnia 2017 r. po raz kolejny zobaczymy ją w TAURON Arenie Kraków! Bilety na wydarzenie trafią do sprzedaży 14 października (piątek) o godz. 12:00. Na koncert zaprasza Live Nation.

Trasa TINI TOUR jest pierwszą solową trasą Martiny “Tini” Stoessel opartą na głównej roli w filmie „Tini: Nowe życie Violetty” i kwietniowej premierze jej debiutanckiego albumu „Tini”. Podczas trasy TINI – GOT ME STARTED fani będą mieli okazję zobaczyć jak Tini wykonuje utwory ze swojego debiutanckiego albumu, a także z soundtracku do filmu i serialu „Violetta”, który rozpoczął jej karierę.

W ramach trasy, Martina Stoessel wystąpi m.in. w Mediolanie, Rzymie Budapeszcie, Stuttgarcie, Wiedniu Monachium, Koloni, Berlinie i Hamburgu. W Polsce zobaczymy ją na trzech koncertach – w Krakowie, Gdańsku i Łodzi.

Warto wiedzieć

Organizatorem polskiej części trasy jest Live Nation www.livenation.pl, a producentem DG Entertainment.

Koncert w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 3 kwietnia 2017 r.

Bilety na wydarzenie trafią do sprzedaży 14 października 2016 r. (piątek) o godz. 12:00. Będą dostępne za pośrednictwem strony: www.livenation.pl.