TROMBONE SHORTY & ORLEANS AVENUE ZAGRAJĄ PRZED FOO FIGHTERS

18 maja 2015

9 listopada w TAURON Arenie Kraków wystąpi zespół Foo Fighters, jako goście specjalni przed nimi zagrają: Trombone Shorty & Orleans Avenue.

Pochodzący z Nowego Orleanu Trombone Shorty, a właściwie Troy Michael Andrews, to frontman Trombone Shorty & Orleans Avenue, zespołu który w swoich kompozycjach łączy funk, hip-hop oraz rock. Trumbone Shorty i jego muzycy koncertowali w USA i Kanadzie, Europie, Australii, Japonii, Rosji oraz Brazylii. W 2005 roku Andrews był członkiem sekcji dętej grupy Lenny’ego Kravitza podczas światowej trasy koncertowej.

Jego trzecia płyta „Say That To Say This” została wydana we wrześniu 2013 roku. Poprzednie albumy to „Backatown”- album z 2010 roku nominowany do nagrody Grammy oraz „True” z 2011, który utrzymywał się na szczycie Billboard Contemporary Chart Jazz Magazine przez 12 tygodni.

Styczeń 2014 roku przyniósł Trombone Shorty & Orleans Avenue występ na 56. gali rozdania nagród Grammy, gdzie dzielili scenę z największymi gwiazdami muzyki. Dzięki wirtuozerii, poświęceniu i zdolności do poruszania ludzi swoją muzyką, Trombone Shorty nie przestaje odnosić sukcesów. Realizacja swojej pasji z pokorą i bezpretensjonalnością sprawia, że artysta wraz ze swoim zespołem urzeka coraz większą liczbę słuchaczy.

Przypomnijmy, ze zespół Foo Fighters wystąpi w TAURON Arenie Kraków już 9 listopada 2015 r. Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett i Pat Smear są w znakomitej formie, ich fani na całym świecie mogą być pewni, że będzie to wieczór niezapomnianych wrażeń.

Dodatkowe informacje: facebook.com/foofighters; youtube.com/user/foofighters.

Bilety już w sprzedaży na www.LiveNation.pl:

Trybuny górne: 249 PLN

Trybuny dolne: 299 PLN

Płyta: 299 PLN

Niepełnosprawni: 249 PLN.