Uniwersytet Dzieci w TAURON Arenie Kraków

4 września 2020

„Jak zrozumieć się bez słów?” i „Czy mam głos w sprawie hałasu?” to tematy warsztatów które odbędą się 5 września (sobota) w TAURON Arenie Kraków. Wezmą w nich udział studenci Uniwersytetu Dzieci.

Warsztaty pt. „Jak zrozumieć się bez słów?” odbędą się w Sali konferencyjnej zachodniej (I połowa sali) o godz. 9:00, 10:20, 11:40, 13:00 i 14:20. Będą trwały po 60 minut. W ich trakcie dzieci dowiedzą się m.in. tego w jaki sposób bez użycia słów można pokazać wszystko to, co chciałyby powiedzieć oraz w jaki sposób z innymi komunikują się osoby niesłyszące?

Wejście do obiektu dla uczestników zajęć: nr 1 (od strony ul. Lema). Dodatkowe informacje o programie oraz zasadach obowiązujących przy wejściu i podczas zajęć są dostępne na stronie: https://wsobote.uniwersytetdzieci.pl/zajecia/lekcja/9079/

***

Warsztaty Czy mam głos w sprawie hałasu?” odbędą się w Sali konferencyjnej zachodniej (II połowa sali) o godz. 9:15, 10:35, 11:55, 13:15. Będą trwały po 60 minut. W ich trakcie dzieci dowiedzą się m.in. tego jak planować przestrzeń w mieście, aby chronić środowisko i dlaczego tak ważna jest praca zespołowa. Studenci poszerzą wiedzę na temat partycypacji obywatelskiej oraz sprawdzą, w jaki sposób aktywnie działać w swoim najbliższym otoczeniu.

Wejście do obiektu dla uczestników zajęć: nr 1 (od strony ul. Lema). Dodatkowe informacje o programie oraz zasadach obowiązujących przy wejściu i podczas zajęć są dostępne na stronie: https://wsobote.uniwersytetdzieci.pl/zajecia/lekcja/8570/.

Warto wiedzieć

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Uniwersytet Dzieci. W zajęciach mogą brać udział jedynie studenci Uniwersytetu Dzieci. Aby zostać jednym z nich można się zrekrutować przez stronę internetową: https://wsobote.uniwersytetdzieci.pl/rekrutacja.