WAKACJE W TAURON ARENIE KRAKÓW

23 maja 2019

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków – Zachód zaprasza na organizowaną przez placówkę w okresie wakacji półkolonię dla dzieci w wieku 7 – 10 lat. Zajęcia będą realizowane w Małej Hali TAURON Areny Kraków w dwóch pięciodniowych turnusach: 1-5 lipca 2019 r. i 8-12 lipca 2019 r.

Program półkolonii skierowany jest do dzieci w wieku 7–10 lat chcących spędzić aktywnie czas na naszej półkolonii. W programie przewidziane są codzienne zajęcia rekreacyjno–sportowe zarówno na Małej Hali TAURON Areny Kraków, jak i w pobliskim Parku Lotników Polskich. Dodatkowo organizatorzy planują wizytę na krytym basenie. Uzupełnieniem zajęć sportowych, będą wycieczki do Muzeum Lotnictwa Polskiego oraz Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema (bilety wstępu wliczone w koszt turnusu).

Organizatorzy zapewniają opiekę oraz organizację zajęć przez wykwalifikowanych instruktorów i jednocześnie pedagogów z długoletnim stażem. Cała kadra to etatowi pracownicy ośrodka prowadzący przez cały rok zajęcia sportowe z dziećmi i młodzieżą.

Półkolonia jest zgłoszona w Kuratorium Oświaty, spełnia wszystkie wymogi przewidziane przy organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Wszyscy uczestnicy półkolonii objęci są ubezpieczeniem NW.

I turnus: 1-5 lipca 2019 r.

II turnus: 8-12 lipca 2019 r.

Koszt turnusu: 450 zł

W trakcie pobytu na półkolonii dzieci otrzymują dwa posiłki: drugie śniadanie oraz obiad.

Pobyt dziecka na półkolonii rozpoczyna się o godz. 7:30 i trwa do godz. 15:30.

Informacje na temat zasad zgłoszenia dziecka na półkolonię oraz formularze są dostępne na stronie: http://www.mos-zachod.pl/obozy/wakacje-2019-polkolonia-na-tauron-arena-krakow/.