#weźżewyluzuj w Walentynki!

10 lutego 2022

W Zimowej Arenie przy TAURON Arenie Kraków święto zakochanych będziemy obchodzić przez trzy dni! Arena Garden przygotowała propozycję kolacji dla par, serwowanej przez kelnera wprost do ogrzewanej gondolki. Walentynki uczcimy nietypowo, bo z miłości do natury damy drugie życie choinkom, które do tej pory zimowały w strefie Arena Garden. Zapraszamy także tych, którzy swojej miłości jeszcze nie znaleźli – mamy dla Was świetnie przygotowaną taflę lodu i ślizgawkę w rytm romantycznych hitów. Bo przecież każdy z nas ma w sobie coś z romantyka!

Walentynki startują w Zimowej Arenie wraz z otwarciem lodowiska w sobotę, od godz. 9:00. Podczas jazdy na naszym lodowisku posłuchacie specjalnie przygotowanej playlisty – będziemy ją zapętlać również w niedzielę i poniedziałek od samego rana! Więcej szczegółów dotyczących lodowiska znajdziecie na naszej stronie.

W poniedziałek 14 lutego o godz. 11:00 przekażemy Zarządowi Zieleni Miejskiej w Krakowie choinki, które od grudnia gościły w strefie Arena Garden. Drzewka zostaną zasadzone w lesie w Skotnikach – z miłości do natury!

Tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na walentynkowy prezent dla drugiej połówki, zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty Areny Garden: ogrzewana gondolka tylko dla Was, obsługiwana przez kelnera, do tego niezobowiązujące, street foodowe menu. Jeśli nie chcecie spędzać święta zakochanych w zatłoczonych restauracjach i spędzić te chwile naprawdę we dwoje, ta propozycja będzie strzałem w dziesiątkę. Po szczegóły zapraszamy na wydarzenie na Facebooku, rezerwacji można dokonać na adres booking@arenagarden.pl.

#weźżewyluzuj w Walentynki w Zimowej Arenie przy TAURON Arenie Kraków!