World of Games in Concert

2 marca 2020

UWAGA! Koncert zostaje odwołany ze względu na ograniczenia dot. organizacji imprez w związku z pandemią COVID-19. W sprawie zwrotów biletów skontaktuje się z Państwem bileteria, w której dokonaliście Państwo zakupu.

* * *

Spektakularne symfoniczno-rockowe show 26 kwietnia 2018 r., o godz. 18:00, w TAURON Arenie Kraków. Na scenie wystąpią: orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra pod dyrekcją niezastąpionego Adama Domurata oraz Chór Akademicki UAM przygotowany przez Beatę Bielską. 

Przygotuj się na wyjątkowe przeżycie – World of Games in Concert po raz pierwszy w Krakowie! Unikatowy performance oraz symfoniczno-rockowe show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata gier. W poprzednich edycjach koncert przyciągnął dziesięć tysięcy osób i osiągnął wielką popularność. 26 kwietnia będzie go mogła zobaczyć publiczność w TAURON Arenie Kraków.

Zachwycający artyści i repertuar

Na scenie wystąpi orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra pod dyrekcją niezastąpionego Adama Domurata oraz Chór Akademicki UAM przygotowany przez Beatę Bielską. Wykonawcy zachwycą wspaniałymi aranżacjami legendarnych soundtracków z gier – poczynając od Mario i Sonica, przez klasyki takie jak Doom, Assassin’s Creed, aż po Wiedźmina i God of War.

Niewiarygodne emocje

Doznania dźwiękowe zostaną wzbogacone ogrom nadzwyczajnych emocji także za sprawą doskonałej oprawie wizualnej i efektom specjalnym. To wszystko dzięki PLATIGE IMAGE S.A. – studiu animacji, efektów specjalnych i postprodukcji, które zostało wielokrotnie nagradzane i współpracuje z najlepszymi wydawcami gier komputerowych, tworząc efektowne trailery do gier.

Niepowtarzalny wieczór

Jeśli lubisz ciekawe kombinacje muzyczne, a także efektowne połączenie świata muzyki i świata obrazu – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Będzie to wieczór pełen zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i opowieści o ich walce o lepszy świat i wiarę w dobro. Nie może Cię tam zabraknąć!

Organizator i Producent: Icon Live Entertainment / Współproducent: Visual Production, Platige Image.

Informacje o biletach: http://visualproduction.pl/

Strona wydarzenia:
http://visualproduction.pl/the-world-of-games-in-concert-26-04-2020-tauron-arena-krakow/