XIV MEMORIAŁ HUBERTA JERZEGO WAGNERA

21 marca 2016

ogłoszono terminarz turnieju

17-19 maja 2016

TAURON Arena Kraków

Polska, Belgia, Bułgaria i Serbia to reprezentacje, które wezmą udział w XIV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 maja w TAURON Arenie Kraków i będzie dla polskich siatkarzy próbą generalną przed walką o igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro. Nasza reprezentacja zagra wszystkie swoje mecze o godz. 20:30.

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to największy i najbardziej prestiżowy towarzyski turniej siatkarski na świecie. W TAURON Arenie Kraków odbędzie się już po raz drugi (po raz pierwszy odbyła się w sierpniu 2014 r.).

Sprawdzian przed Rio de Janeiro

W XIV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera udział wezmą reprezentacje: Polski, Belgii, Bułgarii i Serbii. Nasza reprezentacja zagra przed własną publicznością pierwszy raz od ośmiu miesięcy. Memoriał będzie jedną z zaledwie trzech okazji, aby zobaczyć podopiecznych Stephane’a Antigi w roli gospodarzy w tym roku.

Tuż po Memoriale reprezentacja Polski odleci do Tokio na Światowy Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich. – Będzie to ostatnia szansa na wywalczenie olimpijskich paszportów, dlatego wsparcie kibiców w TAURON Arenie Kraków tuż przed tym arcyważnymi pojedynkami może okazać się nieocenione dla morale naszej kadry – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Terminarz XIV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera

17 maja (wtorek)godz. 17:30,  Belgia – Serbiagodz. 20:30 Polska – Bułgaria18 maja (środa)godz. 17:30 Bułgaria – Serbia godz. 20:30 Polska –Belgia 19 maja (czwartek)godz. 17:30 Belgia – Bułgaria godz. 20:30 Polska – Serbia

Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: www.fundacjawagnera.pl/pl/.

Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się 21 marca (czwartek) o godz. 18:00 na portalu: www.abilet.pl.