Zadzwońcie po milicję - wyjątkowy projekt w TAURON Arenie Kraków

24 września 2020

Wspólny koncert zespołów IRA, Sztywny Pal Azji, BIG CYC, Chłopcy z Placu Broni, Róże Europy i Małgorzaty Ostrowskiej pod szyldem „Zadzwońcie po milicję” to nowe wydarzenie w kalendarzu TAURON Areny Kraków, zaplanowane na godz. 18:00 dnia 23 stycznia 2021 roku. 

„Zadzwońcie po milicję” to festiwal największych polskich gwiazd rocka, dedykowany rocznicy wolnych wyborów w Polsce, a także rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Koncert jest hołdem dla wszystkich, którzy w latach 70’ i 80’ odważyli się głośno mówić i działać na rzecz wolnej Polski. Ten wieczór, to również wyjątkowa muzyczna gala ambasadorów tamtych czasów, których energia dodała z pewnością inspiracji i siły dalszym przemianom społecznym.

Temu wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyć będą wizualizacje i materiały archiwalne na wielkim panoramicznym ekranie LED najnowszej generacji.

Koncert trwa ponad 4,5 godziny.

“Zadzwońcie po milicję” to więcej niż tylko koncert. Chcemy też oddać klimat tamtych czasów.  Przed halą będą czekać liczne niespodzianki oraz możliwość zjedzenia i wypicia czegoś ciepłego i zimnego.

Dzięki specjalnym opaskom umożliwimy swobodne poruszanie się wewnątrz i na zewnątrz hali.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie przygotowane do sprzedaży i grania wg. obecnie obowiązujących wytycznych sanitarnych m.in 50% wypełnienia sali.

Organizator wydarzenia: Visual Production

Więcej informacji: www.facebook.com/jvsgrouppl

www.facebook.com/events/697048027492238