ZAPRASZAMY DO KAWIARNI I OGRÓDKA PRZY MAŁEJ HALI TAURON ARENY KRAKÓW

25 maja 2017

 

W TAURON Arenie Kraków kolejne wyjątkowe wydarzenia! Dziś (26 maja, piątek) Atmasfera, czyli koncert Piotra Rubika, a w sobotę (27 maja) Bruno Marsa. Dlatego z myślą o uczestnikach koncertu specjalnie dla Was uruchamiamy kawiarnię i ogródek przy Małej Hali TAURON Areny Kraków. Goście koncertów będą też mogli skorzystać z restauracji znajdującej się na poziomie B.

Kawiarnia znajduje się w górnej części Małej Hali, a ogródek tuż obok – między wejściem nr 2 do TAURON Areny Kraków a Małą Halą. W ofercie kawiarni znajdują się m.in. aromatyczne kawy i herbaty oraz szeroki wachlarz deserów, wśród których będzie m.in. sernik wiedeński.

W piątek (26 maja) kawiarnia będzie czynna od godz. 16:00, a w sobotę (27 maja) od godz. 10:00. Kawiarnia każdego dnia będą czynne do godziny po zakończeniu wydarzenia.

Restauracja dla gości koncertu

26 i 27 maja wszyscy uczestnicy koncertu będą także mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Osoby posiadające bilety na sektory na poziomie A i C aby dojść do restauracji, będą mogły skorzystać z klatek schodowych nr 4 i 7.

Warto wiedzieć

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering (www.arenacatering.plwww.facebook.com/arenacateringmeta).