ZAPRASZAMY DO KAWIARNI I OGRÓDKA PRZY MAŁEJ HALI TAURON ARENY KRAKÓW

30 maja 2017

 

30 maja – od godz. 15:30

2 czerwca – od godz. 10:00

W TAURON Arenie Kraków kolejne wyjątkowe wydarzenia! Dziś (30 maja, wtorek) odbędzie się koncert Hansa Zimmera, a w nadchodzący piątek (2 czerwca) zespołu Aerosmith. Z myślą o uczestnikach wydarzeń, którzy będą czekać na ich rozpoczęcie otwarta zostanie kawiarnia i ogródek przy Małej Hali TAURON Areny Kraków. Goście koncertów będą też mogli skorzystać z restauracji znajdującej się na poziomie B.

Dziś (30 maja) ogródek i kawiarnia będą otwarte od godz. 15:30, a w piątek (2 czerwca) od godz. 10:00 do godziny po zakończeniu wydarzenia.

Kawiarnia znajduje się w górnej części Małej Hali, a ogródek tuż obok – między wejściem nr 2 do TAURON Areny Kraków a Małą Halą. W ofercie kawiarni znajdują się m.in. aromatyczne kawy i herbaty, kanapki oraz szeroki wachlarz deserów.

Restauracja dla gości koncertu

30 maja i 2 czerwca wszyscy uczestnicy koncertu będą także mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Osoby posiadające bilety na sektory na poziomie A i C aby dojść do restauracji, będą mogły skorzystać z klatek schodowych nr 4 i 7.

Warto wiedzieć

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering (www.arenacatering.plwww.facebook.com/arenacateringmeta).