ZAPRASZAMY DO KAWIARNI I OGRÓDKA PRZY MAŁEJ HALI TAURON ARENY KRAKÓW

1 czerwca 2017

Przed nami kolejny, niesamowity koncert w TAURON Arenie Kraków. Już jutro (2 czerwca, piątek) w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce zagra zespół Aerosmith. Z myślą o uczestnikach wydarzenia, którzy będą czekać na jego rozpoczęcie otwarta zostanie kawiarnia i ogródek przy Małej Hali TAURON Areny Kraków. Goście koncertu będą też mogli skorzystać z restauracji znajdującej się na poziomie B.

2 czerwca (piątek) ogródek i kawiarnia będą otwarte od godz. 10:00 do godziny po zakończeniu wydarzenia. Kawiarnia znajduje się w górnej części Małej Hali, a ogródek tuż obok – między wejściem nr 2 do TAURON Areny Kraków a Małą Halą. W ofercie kawiarni znajdują się m.in. aromatyczne kawy i herbaty, kanapki oraz szeroki wachlarz deserów.

Restauracja dla gości koncertu

2 czerwca wszyscy uczestnicy koncertu będą także mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Osoby posiadające bilety na sektory na poziomie A i C aby dojść do restauracji, będą mogły skorzystać z klatek schodowych nr 4 i 7.

Warto wiedzieć

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering (www.arenacatering.plwww.facebook.com/arenacateringmeta).