Zapraszamy na "Majówkę z pracą", czyli kolejne Targi Pracy i Przedsiębiorczości w TAURON Arenie Kraków

9 maja 2023

Szukasz pracy? Myślisz nad zmianą obecnego zatrudnienia? Weź udział w bezpłatnych Targach Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”. Wydarzenie, które organizują Grodzki Urząd Pracy w Krakowie i Urząd Miasta Krakowa, odbędzie się 10 maja, w godz. 9:00-16:00, w TAURON Arenie Kraków. Na odwiedzających czekać będą trzy specjalne strefy tematyczne.

Przyjdź do strefy wystawienniczej, gdzie będziesz mógł porozmawiać z przedstawicielami firm poszukujących osób do pracy. To również miejsce, w którym wspólnie z doradcą zawodowym określisz swoje mocne i słabe strony oraz skonsultujesz dokumenty aplikacyjne.

W strefie przedsiębiorczości, skierowanej przede wszystkim do przedsiębiorców, pracodawców i osób planujących otwarcie działalności gospodarczej, odbywać się będą konsultacje indywidualne z ekspertami z takich jednostek jak: Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Państwowa Inspekcja Pracy, Wydział ds. Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Punkt Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa.

Organizatorzy przygotowali także specjalną strefę warsztatową, w której zaplanowano szereg warsztatów podnoszących szeroko rozumiane kompetencje biznesowe. Eksperci z Fundacji Kraków Miastem Startupów przeprowadzą szkolenia z zakresu marketingu, zarządzania projektami, pozyskiwania partnerów czy wystąpień publicznych.

Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby rozwoju kompetencji młodzieży, odbędzie się hackathon biznesowy skierowany do studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Wstęp wolny, wejście do obiektu: nr 1 (od strony ul. Lema).

Szczegółowy program warsztatów oraz harmonogram i opis całego wydarzenia znajdziesz na stronie internetowej targiaktywnosci.com.pl

www.krakow.pl