Zapraszamy na zwiedzanie TAURON Areny Kraków!

20 czerwca 2022

22 czerwca (środa), godz. 17:00 – to najbliższy terminy, w którym będzie można zwiedzać największą halę widowiskowo-sportową w Polsce. Zapraszamy także grupy zorganizowane, które mogą zwiedzać TAURON Arenę Kraków w innych terminach, po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą areny. Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem.

W trakcie zwiedzania goście wejdą na każdy z poziomów TAURON Areny Kraków, zejdą na płytę areny, odwiedzą również jedną z lóż na poziomie VIP, Małą Halę oraz pomieszczenia na co dzień niedostępne uczestnikom imprez.

Zarezerwuj miejsce

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce wysyłając wiadomość na adres: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl.

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem. Przed rezerwacją miejsc należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce .

Ceny biletów: osoby dorosłe: 15 zł; dzieci i seniorzy: 10 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba dorosła, dzieci i seniorzy (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej. Bilety będą do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji Małej Hali TAURON Areny Kraków.