ZAZ PO RAZ KOLEJNY W TAURON ARENIE KRAKÓW!

15 maja 2018

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert ZAZ! Ulubienica polskiej publiczności zagra 23 lutego 2019 w TAURON Arenie Kraków! Generalna sprzedaż biletów startuje 22 maja (wtorek) o godz. 11:00.

ZAZ, a właściwie Isabelle Geffroy przygodę z muzyką rozpoczęła w 2001 r. jako wokalistka grupy Fifty Fingers. Rok później kontynuowała karierę w innym już zespole, finalnie postawiła jednak na solową karierę, zaczynając od śpiewania w paryskich barach, kabaretach, ale również na ulicach – artystkę można było spotkać m.in. przy placu du Tertre.

Kariera artystki we Francji nabrała tempa w 2007 r., po udziale w muzycznych konkursach ruszyła w mini-tour po Europie, a trzy lata później wydała debiutancki album „Zaz”. Dwa miesiące po premierze krążek pokrył się złotem we Francji, a singiel „Je veux” został wypromowany przez francuskie media jako przebój lata.

W Polsce płyta uzyskała miano podwójnej platyny. Od tamtej pory artystka wydała jeszcze dwa albumy studyjne („Recto Verso” z 2013 roku i „Paris” z 2014 roku) i grając kilkadziesiąt koncertów w Europie umocniła miano międzynarodowej gwiazdy.

http://www.youtube.com/watch?v=5ZDsCJ4rGD4

Obecnie artystka przygotowuje się do wydania nowego albumu, który planowany jest na koniec 2018 r. Na koncertach w Polsce możemy zatem spodziewać się zupełnie nowego materiału!

Warto wiedzieć

ZAZ wystąpi w TAURON Arenie Kraków 23 lutego 2019 r. Będzie to jej drugi występ w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce (pierwszy odbył się w czerwcu 2016 r.). 22 lutego 2019 r. artystka wystąpi w Warszawie.

Generalna sprzedaż biletów startuje 22 maja (wtorek) o godz. 11:00.

Bilety dostępne będą w stałych punktach sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.