Zmiany w funkcjonowaniu Punktu Szczepień Powszechnych i punktu pobrań firmy Diagnostyka od 13 września

10 września 2021

UWAGA: W niedzielę 26.09 punkt pobrań firmy Diagnostyka będzie działał maksymalnie do godz. 11:30!

Informujemy, że od poniedziałku (13 września) w TAURON Arenie Kraków wznawiają działalność Punkt Szczepień Powszechnych i punkt pobrań firmy Diagnostyka.

Punkt Szczepień Powszechnych, prowadzony przez Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie będzie czynny przez siedem dni w tygodniu, od godz. 8:00 do godz. 20:00. Podawane będą w nim szczepionki firm: Pfizer, Moderna, AstraZeneca oraz Johnson&Johnson.

Punkt zlokalizowany jest we foyer TAURON Areny Kraków (wejście nr 1, od strony ul. Lema).

Osoby przyjeżdżające na szczepienie w Punkcie Szczepień Powszechnych parkują bezpłatnie na Parkingu Naziemnym (przed wejściem nr 1, północny wjazd od ul. Lema) codziennie w godzinach od godz. 7.30 do godz. 19.45. Konieczna jest walidacja biletu parkingowego w recepcji głównej przed opuszczeniem punktu szczepień.

Informacji na temat Punkt Szczepień Powszechnych w TAURON Arenie Kraków będzie udzielana pod numerem telefonu: 12 349 15 00, można też wysłać e-mail na adres: szczepienia.tauronarena@mco.krakow.pl.

***

Mobilny punkt pobrań firmy Diagnostyka, w którym robione są testy na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 jest zlokalizowany na parkingu technicznym TAURON Areny Kraków.

Godziny otwarcia: pon.-pt. 8:00-13:30; sob. 8:00-12:30; niedz. 8:00-12:30.

UWAGA: W niedzielę 26.09 punkt pobrań firmy Diagnostyka będzie działał maksymalnie do godz. 11:30!

Dla osób korzystających z punktu pobrań „Diagnostyki” dedykowany jest wjazd od strony al. Pokoju/ M1 (wyłącznie w godzinach funkcjonowania punktu).

Dodatkowe informacje o punktach pobrań są dostępne na stronie: https://diag.pl/katalogi/placowki/krakow/