Zmiany w funkcjonowaniu Punktu Szczepień Powszechnych i punktu pobrań firmy Diagnostyka w lutym

14 lutego 2022

Informujemy, że w wybrane dni w lutym zmieniają się godziny otwarcia Punktu Szczepień Powszechnych i punktu pobrań firmy Diagnostyka, zlokalizowanych w TAURON Arenie Kraków.

W dniach od 14 do 20 lutego, kiedy w TAURON Arenie Kraków odbywa się Cavaliada oraz przygotowania do tej imprezy, Punkt Szczepień Powszechnych będzie zamknięty. Punkt pobrań firmy Diagnostyka będzie zamknięty o jeden dzień dłużej (14-21.02).

Osoby chcące zaszczepić się w dniach 13, 21 i 22 lutego będą mogły skorzystać z parkingu autokarowego (wjazd od strony ul. Dąbskiej). W wymienionych dniach parking naziemny (wjazd od strony ul. Lema) będzie zamknięty.

***

Punkt Szczepień Powszechnych, prowadzony przez Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie jest czynny przez siedem dni w tygodniu, od godz. 8:00 do godz. 20:00. Podawane są w nim szczepionki firm: Pfizer, Moderna oraz Johnson&Johnson.

Punkt szczepień zlokalizowany jest we foyer TAURON Areny Kraków (wejście nr 4, idąc od strony ul. Lema należy skręcić w prawo w kierunku Parku Lotników Polskich).

Osoby przyjeżdżające na szczepienie w Punkcie Szczepień Powszechnych parkują bezpłatnie na Parkingu Naziemnym. Konieczna jest walidacja biletu parkingowego w punkcie szczepień przed opuszczeniem punktu szczepień.

Informacji na temat Punkt Szczepień Powszechnych w TAURON Arenie Kraków będzie udzielana pod numerem telefonu: 12 349 15 00, można też wysłać e-mail na adres: szczepienia.tauronarena@mco.krakow.pl.

***

Mobilny punkt pobrań firmy Diagnostyka, w którym robione są testy na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 jest zlokalizowany na parkingu technicznym TAURON Areny Kraków.

Godziny otwarcia: pon.-pt. 8:00-13:30; sob. 8:00-12:30; niedz. 8:00-12:30.

Dla osób korzystających z punktu pobrań „Diagnostyki” dedykowany jest wjazd od strony al. Pokoju/ M1 (wyłącznie w godzinach funkcjonowania punktu).

Dodatkowe informacje o punktach pobrań są dostępne na stronie: https://diag.pl/katalogi/placowki/krakow/