ZNAMY SUPPORT MARTINA GARRIXA

21 listopada 2016

Występ Justina Mylo, 20-letniej gwiazdy międzynarodowej sceny klubowej, otworzy koncert Martina Garrixa w TAURON Arenie Kraków! Wydarzenie z udziałem bijącego rekordy popularności holenderskiego DJ-a odbędzie się już w najbliższą niedziele (27 listopada). Organizatorem imprezy będzie agencja Prestige MJM.

Muzyka zawsze była największą pasją Justina Mylo. Jak sam przyznaje, artysta nigdy nie miał wątpliwości, że to jedyna droga do uczynienia go szczęśliwym. Siedem lat temu – w wieku zaledwie kilkunastu lat – utalentowany DJ rozpoczął występy w małych klubach, bardzo szybko odkrywając talent do tworzenia i produkowania muzyki elektronicznej. Choć obecnie DJ ma zaledwie 20 lat, jego elektryzujące bity, będące rezultatem ogromnego talentu, już teraz podbijają parkiety najbardziej prestiżowych klubów świata. Z miesiąca na miesiąc kariera Justina Mylo nabiera coraz większego tempa. Począwszy od lata 2015 roku jego imię nieustannie widnieje takżę w line-up’ach najbardziej prestiżowych imprez klubowych, wśród których wskazać można m.in. Multiply Ibiza oraz Don’t Let Daddy Know.

Ciężko powiedzieć, czy bardziej kocham bycie DJ-em czy producentem. Wierzę, że połączenie tych dwóch czynności czyni moją twórczość kompletną. Tworzenie własnej muzyki i obserwowanie, jak reaguje na nią tłum czyni moją pracą najlepszą na świecie – przyznał młody artysta w jednym z wywiadów.

Kolejny wspólny występ

Już w najbliższą niedzielę energetyczny DJ-set Justina Mylo otworzy długo wyczekiwany przez fanów muzyki klubowej występ Martina Garrixa w TAURON Arenie Kraków. Młodzi artyści dzielili już wcześniej scenę m.in. podczas występów w Amsterdamie. Pomimo młodego wieku Martin Garrix ma na swoim koncie także współpracę z takimi sławami muzyki klubowej jak: David Guetta, Tiësto, Dyro, Afrojack, Hardwell, Borgore czy R3hab. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że w ciągu zaledwie kilku lat Garrix znalazł się na pierwszym miejscu prestiżowego notowania DJ Mag Top 100.

Koncert Martina Garrixa odbędzie się 27 listopada 2016 roku w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Bilety na to wydarzenie można cały czas nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

Dodatkowe informacje o koncercie są dostępne TUTAJ

fot. Prestige MJM