ZOBACZ ELITĘ EUROPEJSKIEJ SIATKÓWKI W TAURON ARENIE KRAKÓW

4 marca 2016

 

16-17 kwietnia 2016 r.

Przed nami kolejne siatkarskie emocje w TAURON Arenie Kraków. Tym razem kibicom zapewnią je cztery najlepsze drużyny w Europie, które w dniach 16-17 kwietnia wezmą udział w Turnieju Finałowym Ligi Mistrzów. Organizatorem wydarzenia jest Asseco Resovia Rzeszów, a gospodarzem miasto Kraków.

CEV DenizBank Volleyball Champions League, czyli Liga Mistrzów siatkarzy to międzynarodowe rozgrywki klubowe utworzone z inicjatywy Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) w 2000 r. i regularnie prowadzone od sezonu 2000/2001 w ramach europejskich pucharów. Są to najważniejsze i najbardziej prestiżowe zmagania, w których udział biorą najlepsze drużyny klubowe z lig europejskich.

W tym roku organizatorem Turnieju Finałowego Ligi Mistrzów jest Asseco Resovia Rzeszów, a gospodarzem miasto Kraków. W zeszłorocznym finale europejskich rozgrywek, który odbywał się w Berlinie, Mistrz Polski zajął drugie miejsce. Teraz Asseco Resovia przy wsparciu własnej publiczności walczyć będzie o zwycięstwo w turnieju.

Z kim zmierzą się rzeszowscy siatkarze? O tym przekonamy się 24 marca, kiedy to odbędą się rewanżowe spotkania play-off Ligi Mistrzów. Na polu bitwy o Final Four pozostało już tylko sześć drużyn: PGE Skra Bełchatów, Zenit Kazań, Belogorie Belgorod, Trentono Diatec, Cucine Lube Civitanova oraz Halkbank Ankara.

Warto wiedzieć

W sobotę (5 marca) ruszy przedsprzedaż biletów na to niezwykle pasjonująco zapowiadające się widowisko. Bilety w przedsprzedaży zakupić mogą posiadacze Karnetów oraz Kart Kibica na mecze Asseco Resovii w sezonie 2015/2016. Na jeden Karnet zakupić można 2 bilety, na jedną Kartę Kibica 1 bilet.

Ogólna sprzedaż biletów ruszy 21 marca 2016 r. na stronie KupBilet.pl. Do sprzedaży trafi wtedy pierwsza pula biletów, z wyłączeniem miejsc dla kibiców pozostałych trzech drużyn uczestniczących w Final Four. Druga pula biletów dostępna będzie od 4 kwietnia 2016 r. Bilety sprzedawane będą w pakietach na cały turniej.