DAWID PODSIADŁO
MAŁOMIASTECZKOWA TRASA

23 listopada 2018 r. (piątek)

godz. 20:30

Dawid Podsiadło znowu rusza w trasę koncertową! 23 listopada 2018 r. wystąpi w TAURON Arenie Kraków!

Po półtorarocznej przerwie w aktywności artystycznej Dawid Podsiadło wraca do show-biznesu. Po publikacji singla „Małomiasteczkowy” zapowiadającego trzecią płytę artysty – album, którego premierę zaplanowano na jesień 2018 r., według deklaracji artysty będzie wypełniony muzyką do tańca.

Utwór został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów, w ciągu tygodnia osiągając ponad 3 mln wyświetleń w serwisie Youtube oraz klasyfikując się na pierwszym miejscu najczęściej odtwarzanych polskich utworów na platformie Spotify.

– Po dwóch solowych albumach gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chcę ludziom przekazać na tych nagraniach – wyznaje Dawid Podsiadło.

„Małomiasteczkowa” trasa koncertowa

Powrotowi Dawida na scenę będzie towarzyszyć „Małomiasteczkowa” trasa koncertowa, w wyjątkowej oprawie wizualnej, do której wykonawca zdążył nas już przyzwyczaić. Artysta, przewrotnie do nazwy, odwiedzi największe miasta i aglomeracje, a koncerty odbędą się w halach widowiskowych mogących pomieścić kilkanaście tysięcy widzów.

Warto wiedzieć

Koncert Dawida Podsiadło odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 23 listopada 2018 r. o godz. 20:30.

Organizatorem wydarzenia jest: Good Taste Production.

Strategicznym partnerem wydarzenia jest bank Credit Agricole.

Regulamin imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Informacje o biletach: trybuna: 79 zł (strefa D), 99 zł (strefa C), 119 zł (strefa B), 149 zł (strefa A) [miejsca siedzące]; płyta: 69 zł (pula I), 89 zł (pula II), 99 zł (pula III) [wejściówki stojące]

Bilety dostępne na: www.goodtaste.pl, www.eventim.pl/good-taste, www.ebilet.pl, www.goingapp.pl, w aplikacji Going. oraz w punktach sprzedaży Empik, Saturn, Media Markt.

Uwaga! Organizator informuje, że zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.