EKIPA Festiwal

Niedziela 16.06 16:30
Arena Główna

Friz, Wersow, Genzie, Mortal i 3 Króli to plejada artystów, którzy pojawią się na scenie podczas pierwszej edycji EKIPA Festiwal 16 czerwca 2024 r. w TAURON Arena Kraków. Koncerty to tylko jedna z wielu atrakcji jakie Twórcy przygotowali dla swoich fanów!

Spotkania Meet & Greet, specjalne strefy, stoiska z merchem i sety DJ-jskie to najważniejsze atrakcje, które będą towarzyszyć występom Wersow, Genzie, Mortala i 3 Króli. Pierwszą odsłonę wydarzenia EKIPA Festiwal poprowadzi sam Friz. Przed i pomiędzy koncertami na scenie pojawią się Twórcy znani z EKIPY, którzy przygotują wyjątkowe aktywności dla wszystkich fanów zebranych w TAURON Arena Kraków.

Bilety dostępne wyłącznie u głównego partnera trasy, czyli Going pod linkiem: https://goingapp.pl/polecamy/ekipa-festiwal,  Empik Bilety oraz w salonach Empik.

Uwaga! Aby móc kupić bilet na Meet&Greet trzeba mieć bilet na koncert.

EKIPA Festiwal to wydarzenie, które wypełni Wasze serca muzyką, emocjami i spotkaniami z ukochanymi twórcami!

Harmonogram:

godz. 15:00 – otwarcie bram

godz. 16:30 – start wydarzenia

Ograniczenia wiekowe

Osoba poniżej 12 roku życia może przebywać na koncercie jedynie pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje. Bilety wstępu obowiązują zarówno osoby małoletnie, jak i dorosłych opiekunów.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 12 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na samodzielne uczestnictwo w wydarzeniu.

Dodatkowe informacje: https://ekipaholding.pl/

 

 

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk