Kabaret Hrabi & Goście – SymfoniczniePremiera!

Spotkajmy się z humorem w TAURON Arenie Kraków!

Co Cię nie ogłuszy, to Cię wzmocni. Koncert „Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie” to nieoszlifowany klejnot, który poraża swoją naturalnością. To prawdziwa perła w świecie autorskich projektów muzycznych, błyszcząca feerią barw wysublimowanych dźwięków i mistrzowskich harmonii.

Kultowy Kabaret Hrabi: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, charyzmatyczna Katarzyna Nosowska, unikatowy Kuba Badach, drapieżna Olga Szomańska, szarmancki Maciej Miecznikowski, nieujarzmiony Janusz Radek, zjawiskowy Artur Andrus, prześwietny zespół muzyczny Bon Ton, znakomita Icon Orkiestra pod kierunkiem fenomenalnego Huberta Kowalskiego oraz najwyższej próby tancerze.

Z okazji obchodów 10-lecia istnienia TAURON Areny Kraków powstała nadzwyczajna, emocjonująca wszystkich jej twórców inicjatywa, która nie miała prawa nigdy powstać.

28 maja 2024 roku w Krakowie, pod jednym dachem, gościnnej i monumentalnej przestrzeni koncertowej spotkają się wybitne osobowości polskiego rynku muzycznego.

„Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie” to nie tylko niezwykły, epokowy koncert. To kolekcja olśniewających, nieodkrytych hitów, które obezwładniają widza swoją wieloznaczeniową warstwą literacka, jak i wirtuozerską ekwilibrystyką łączenia wszelkich gatunków muzycznych. Od rocka, soulu i popu, aż po country, jazz, hip-hop, a nawet heavy metal w zaskakujących aranżacjach na 4-osobowy zespół rozrywkowy i 32-osobową orkiestrę symfoniczną z udziałem dyrygenta.

Muzyka to dusza wszechświata, skrzydła umysłu, lot wyobraźni i całe życie. Muzyka wpływa na uszlachetnienie obyczajów. Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety. Życie wydaje się toczyć bez wysiłku, kiedy wypełnia je muzyka. Spotkajmy się wszyscy tego majowego dnia, gdyż ze wszystkich hałasów wszechświata, muzyka jest najmniej nieprzyjemnym.

Aranżacje: Jacek Subociałło, Jacek Piskorz, Krzysztof Herdzin, Adam Lemańczyk, Hubert Kowalski

Kierownictwo muzyczne: Łukasz Pietsch.

Scenariusz i reżyseria: Kabaret Hrabi & Marcin Kołaczkowski.

www.hrabi.pl

www.musiccompany.pl

www.sztukoteka.pl

WARTO WIEDZIEĆ

Organizator: Music Company.

Współorganizacja: Sztukoteka i Arena Kraków S.A.

Wydarzenie: https://fb.me/e/h1LoYJ2wp

Harmonogram

godz. 16:00 – otwarcie parkingu

godz. 17:30 – otwarcie bram

godz. 18:00 – otwarcie wejść na trybuny

godz. 19:00 – początek koncertu

godz. 21.15 – zakończenie koncertu

Wejście do obiektu: nr 1, wejście VIP, loże – klatka nr 4

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Bilety

Bilety już w sprzedaży! na https://musiccompany.pl/kabaret-hrabi-symfonicznie/

oraz na eBilet.pl, biletyna.pl, kupbilecik.pl i eventim.pl

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking  płatny 50 zł. Parking będzie otwarty od godz. 16:00. Gwarancją miejsca jest zakup biletu onlineTUTAJ

Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na obowiązujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z trwającymi remontami. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

Gastronomia

Restauracja Północna dostępna od otwarcia bram (winda 4 oraz 7)

Arena Coffee w Małej Hali – czynna od godz. 14:00

Arena Garden – czynna od godz. 14:00                                         

Szatnie

W trakcie wydarzenia nie będą dostępne szatnie.

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

 

Loże VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Loże VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska