QUEEN Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience

6 kwietnia 2020 r. (poniedziałek)

godz. 20:00

Nieśmiertelne hity zespołu Queen zabrzmią w TAURON Arenie Kraków podczas koncertu Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience. To wyjątkowa okazja do wysłuchania na żywo największych przebojów zespołu na ekskluzywnym koncercie symfonicznym, jedynym przygotowanym wspólnie z gitarzystą legendarnej grupy Brian’a May’a, najlepszych piosenkarzy z londyńskiego West Endu i muzyków orkiestry symfonicznej wraz z zespołem rockowym.

Dzięki temu wyjątkowemu, świętującemu światowe sukcesy, programowi fani mogą usłyszeć na żywo jedne z najlepszych utworów brytyjskiego zespołu: od „Seven Seas of Rhye” po „The Show Must Go On” napisanego przez Freddiego Mercury’ego krótko przed śmiercią, nie zapominając o „Somebody To Love”, „We Will Rock You” i „Don’t Stop Me Now”.

Miliony miłośników brytyjskiego zespołu na całym świecie miało już szansę przeżyć to wyjątkowe doświadczenie – od Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Kanady, aż po Nową Zelandię, Australię, Japonię i Koreę. W samej Wielkiej Brytanii program przewiduje ponad 30 koncertów dla 150 000 widzów.

„Fani mogą oczekiwać świetnego występu najlepszych śpiewaków londyńskiego West Endu, zespołu rockowego i dużej orkiestry symfonicznej. Wszyscy pamiętamy słynne piosenki Queen, a zwłaszcza ich legendarnego frontmana Freddiego Mercurego” – powiedziała Anna Czerniejewska z JVS Group, organizatora koncertu. „Cały program został stworzony przez BBC i obejmuje wszystkie główne hity grupy. Na scenie wystąpi czterech najlepszych śpiewaków słynnej brytyjskiej sceny musicalowej i duża grupa towarzyszących im muzyków.”

Hołd dla muzyków

Queen, prowadzony przez legendarnego piosenkarza Freddiego Mercury’ego, jest jedną z najważniejszych grup muzycznych w historii muzyki popularnej. Dzięki światowym hitom i wyjątkowym występom lidera zespołu, Queen głęboko zakorzeniła się w sercach swoich fanów. Dziedzictwem zespołu są miliony fanów i muzyków z całego świata. Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience oddaje hołd znanym muzykom i daje fanom szansę ponownie zanurzyć się w niezapomnianą muzykę, w unikalnym połączeniu zespołu rockowego z dużą orkiestrą symfoniczną.

Warto wiedzieć

Koncert Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 6 kwietnia 2019 r. o godz. 20:00

Organizator: JVS Group Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.facebook.com/jvsgrouppl

Bilety są dostępne na www.eventim.pl

www.facebook.com/events/697048027492238