Duet KACPERCZYK dołącza do grona artystów, którzy wystąpią podczas jubileuszowego koncertu TAURON Areny Kraków!

8 lutego 2024

Koncert „To Kraków tworzy metamorfozy”, podczas którego usłyszymy utwory Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty oraz Andrzeja Zauchy w nowych aranżacjach  odbędzie się 5 kwietnia 2024 r. (piątek) o godz. 20:00. Bilety w sprzedaży na www.ebilet.pl.

Za aranżacje utworów wybitnych krakowskich artystów odpowiada Miuosh – uznany raper i producent, który już nie raz zaskoczył publiczność swoim nieszablonowym podejściem do muzyki. Utwory Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty oraz Andrzeja Zauchy wykonają: Bela Komoszyńska, Grubson, Igo, Julia Pietrucha, Kuba Badach, Mery Spolsky, Renata Przemyk, Natalia Szroeder, Wiktor Waligóra i Krzysztof Zalewski. Dziś (8 lutego, czwartek) dołącza do nich duet Kacperczyk, czyli bracia: Maciej Kacperczyk i Paweł Kacperczyk. Na scenie towarzyszyć im będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Jana Stokłosy, który będzie również autorem orkiestracji koncertu.

Wpiszcie w swoich kalendarzach datę 5 kwietnia 2024 roku i koncert „To Kraków tworzy metamorfozy” – to będzie jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce!

***

TO KRAKÓW TWORZY METAMORFOZY

Koncert jubileuszowy z okazji 10. urodzin TAURON Areny Kraków

5 kwietnia 2024 r. (piątek), godz. 20:00.

Bilety, w cenach od 129 zł, dostępne w sprzedaży na https://www.ebilet.pl.

TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7

Organizator: Arena Kraków S.A.

https://www.tauronarenakrakow.pl/event/to-krakow-tworzy-metamorfozy/