XXIII Małopolskie Targi Ślubne

XXIII Małopolskie Targi Ślubne

28 stycznia 2024 r.

Mała Hala TAURON Areny Kraków

godz. 10.00-16.00

Zamień swoje marzenia o wymarzonym ślubie w rzeczywistość w zaledwie jeden dzień!

Dołącz do nas na niezwykłym wydarzeniu – XXIII Małopolskich Targach Ślubnych! Już 28 stycznia 2024 r. w godzinach od 10:00 do 16:00 czeka na Ciebie wyjątkowe spotkanie w Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Twój wielki dzień zbliża się wielkimi krokami, ale jeszcze kilka rzeczy pozostało na liście „do zrobienia”? Bez obaw! Doświadczona ekipa Targów Ślubnych od ponad 20 lat skutecznie pomaga tysiącom narzeczonych, organizując największą tego typu imprezę w Polsce!

Targi Ślubne to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi pod jednym dachem setki doświadczonych wystawców, oferujących różnorodne usługi związane z przygotowaniami do ślubu i wesela. Od obrączek po dekoracje sali i oprawę muzyczną – wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Dołącz do naszych Krakowskich targów, aby być na bieżąco z tegorocznymi trendami w branży ślubno-weselnej i zarezerwować usługi, które zwykle są zamawiane z dużym wyprzedzeniem. Ponadto, większość wystawców oferuje atrakcyjne rabaty i promocje specjalnie dla uczestników wydarzenia! Nie trać czasu na skomplikowane poszukiwania! Przyjdź na XXII Małopolskie Targi Ślubne i zyskaj inspirację oraz wsparcie, które pozwolą Ci zorganizować wymarzony ślub w mgnieniu oka!

Czekamy na Ciebie w TAURON Arenie Kraków, 28 stycznia 2024! To będzie niezapomniane wydarzenie, które pomoże uporządkować wszystkie detale związane z Twoim wielkim dniem.

Do zobaczenia na targach!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco:

www.facebook.com/events/629387028687614

Po więcej szczegółów zapraszamy na:

www.targislubne.pl

www.facebook.com/miedzyplanetarnetargislubne

www.instagram.com/targislubne_pl

Kup bilet: www.targislubne.pl/krakow-bilety

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala