Krak FestivalODWOŁANY!

Sobota 03.08 0:00
Plener
W ślad za organizatorem informujemy, że zaplanowany na 3. sierpnia 2024 r. Krak Festival został odwołany. Przedstawiamy oświadczenie organizatora – firmy L2L – Live2Listen:
„Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz Artystów i w trosce o najwyższe zadowolenie naszych uczestników Krak Festival zostaje odwołany.
Zapewniamy, że pieniądze za zakup biletów zostaną Państwu niezwłocznie zwrócone.
Za zaistniałą sytuację przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.”

 

Komunikat archiwalny:

Krak Festival “pisze nową legendę”, by zawładnąć plenerem przy TAURON Arenie Kraków już 3 sierpnia 2024 roku. To pierwsza edycja festiwalu, po której możecie spodziewać się wyłącznie najgorętszych artystów młodego pokolenia polskiej sceny hip-hopowej. Dziś wiemy, że będą nimi m.in. Kukon, Guzior, Young Leosia oraz Miły ATZ.

Kolejnych wykonawców, a także dokładne informacje dotyczące planu sprzedaży biletów poznacie na oficjalnych profilach społecznościowych Krak Festivalu.

Oprócz muzycznych emocji w czasie koncertów, oczekujcie także niezwykłych atrakcji i niespodzianek na miejscu. Inspiracją do unikalnej oprawy imprezy stały się nawiązania do magicznych krakowskich legend, czyli nieodłącznego elementu kultury miasta.

Organizatorem imprezy jest agencja L2L – Live2Listen, znana m.in. z organizacji ogólnopolskiej serii wydarzeń SUMMERAP, czy trasy spektakli multimedialnych Beksiński.Live.

A czym dokładnie zaskoczy Krak Festival? Obserwujcie oficjalne profile festiwalu, by być na bieżąco ze wszystkimi szczegółami:

Instagram: instagram.com/krak_festival

Facebook: facebook.com/krakfestival

TikTok: tiktok.com/@krak_festival

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!