5. Urodziny TAURON Areny Kraków

NAJWIĘKSZA DOMÓWKA W HISTORII!

5. Urodziny TAURON Areny Kraków

9 czerwca 2019 r. (niedziela)

godz. 10:00-17:00

godz. 13:00 – oficjalne otwarcie i słodka urodzinowa niespodzianka

godz. 20:00 – wieczorny seans oskarowy

WSTĘP WOLNY!

Wejście do obiektu: nr 3 (od strony Parku Lotników Polskich)

SPORT/ EMOCJE/ ZABAWA/ KULTURA/ EDUKACJA

Milion atrakcji a wśród nich: oskarowy seans filmowy, pokazy salsy i zumby, rywalizacja podczas zawodów e-sportowych oraz turniejów: karate, siatkówki i futbolu amerykańskiego. Jazda po najdłuższej pętli rolkowej w Polsce, emocje podczas przejażdżki gokartami, warsztaty akrobatyczne, nauka żonglowania, eksperymenty chemiczne, wirtualna rzeczywistość i bitwa na poduszki! W niedzielę 9 czerwca zapraszamy wszystkich do TAURON Areny Kraków na NAJWIĘKSZĄ DOMÓWKĘ W HISTORII!

– Tradycji stało się zadość. Ponownie zapraszamy krakowian do wspólnego świętowania urodzin największej i najwspanialszej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Chcemy w ten sposób podziękować wszystkim naszym gościom za to, że są z nami, tworzą wyjątkową atmosferę podczas wydarzeń i są naszymi ambasadorami. To dzięki nim TAURON  Arena Kraków jest miejscem magicznym – mówi Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta S.A. zarządzającej areną.

– Chcemy, aby w tym wyjątkowym dla nas dniu, goście poczuli się w arenie jak w domu, a dokładnie na wielkiej urodzinowej, domowej imprezie i tu spędzili swój wolny czas. Wśród licznych atrakcji, które przygotowujemy na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – dodaje Małgorzata Marcińska.

Od gokartów po hulajnogi

Z okazji urodzin po raz pierwszy w historii TAURON Areny Kraków w obiekcie, na podziemnym parkingu VIP, powstanie tor gokartowy, na którym odbędą się pokazy GoKarting Center. Chętni będą mogli przejechać się dwuosobowym gokartem z instruktorem i zmierzyć się na symulatorze refleksu.

Z okazji urodzin na parking podziemny powróci Kraków Street Park, czyli idealne miejsce dla wszystkich osób jeżdżących na rolkach, wrotkach, rowerach typu BMX, hulajnogach, longboardach oraz deskorolkach. Będzie można wziąć udział w warsztatach m.in. z jazdy na deskorolkach i rolkach.

Wyjątkowe emocje towarzyszyć będą uczestnikom zawodów Super Game e-sport, na które zapraszamy przez dwa dni – 8 i 9 czerwca. W TAURON Arenie Kraków odbędzie się wielki finał tegorocznego sezonu rozgrywek. Będzie także można wziąć udział w turniejach indywidualnych i rywalizować na symulatorze rajdowym.

Taniec, kino i pokazy chemiczne

Na scenie, która stanie na płycie Areny Głównej będzie można posłuchać występów muzycznych i zobaczyć pokazy zumby i salsy. O godz. 13:00 odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia 5. urodzin TAURON Areny Kraków. Dla gości zostanie przygotowana słodka urodzinowa niespodzianka i inne atrakcje. Wtedy poznamy też zwycięzcę Wielkiego testu wiedzy o TAURON Arenie Kraków.

strefie kino najmłodsi będą mogli obejrzeć dwie pełnometrażowe bajki. Pierwszy seans rozpocznie się o godz. 10:30, drugi o godz. 13:45. Wieczorem kino przeniesie się do Małej Hali, gdzie, o godz. 20:00 dorośli będą mogli wziąć udział w seansie oskarowym – „muzyczna droga do sławy”. Tytuł filmu widzowie poznają dopiero na miejscu!

strefie zabaw dla dzieci odbędą się warsztaty parkour i akrobatycznewarsztaty programowania, bitwa na poduszki nauka żonglowania. Będzie można wziąć udział w tworzeniu muzyki w Boom Time za pomocą tzw. Boomwhackerów, czyli tub wydobywających z pustego wnętrza niepowtarzalne dźwięki oraz wejść w wirtualny świat dzięki grze teambuildingowej The Infinite Loop. Najmłodsi będą się bawić dużymi i małymi klockami, skakać na trampolinach oraz wezmą udział w pokazach i warsztatach chemicznych – dowiedzą się jak powstaje papier i szkło?

Siatka, kosz i karate

W Małej Hali oraz Dojo zorganizowane zostaną otwarte treningi i turnieje siatkarskie, koszykarskie, footballu amerykańskiego i karate. Poprowadzą je trenerzy klubu Sparta Volleyball Kraków, Radwan Sport, Kraków Football Kings i Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków.

Zawodnicy AKT przygotują również specjalny pokaz karate na Arenie Głównej. Na zewnątrz będzie można pograć w siatkówkę na specjalnie przygotowanym boisku.

Symulator dachowania i tory przeszkód

Przed TAURON Areną Kraków powstanie specjalna strefa auto-moto przygotowana przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Będzie symulator dachowania, radiowóz i motocykl policyjny oraz rowerowy tor przeszkód. Dzięki alkogoglom i narkogoglom będzie się można przekonać jaki wpływ na postrzeganie rzeczywistości mają alkohol i inne używki.

Straż Miejska Miasta Krakowa zorganizuje konkursy o bezpieczeństwie dla dzieci i pokaże Autochodzik. Najmłodsi będą mogli zdobyć swoje Pierwsze Prawo Jazdy.

Arena od kulis

Jak co roku w czasie urodzin zapraszamy do zwiedzania TAURON Areny Kraków i zajrzenia w miejsca, które na co dzień nie są dostępne uczestnikom wydarzeń. Goście zobaczą m.in. szatnie zawodników, staną na każdym z poziomów hali, odwiedzą jedną z lóż VIP, dowiedzą się, kto do tej pory odwiedził TAURON Arenę Kraków, poznają historię budowy oraz możliwości techniczne największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Godziny zwiedzania: 11:00, 12:00, 14:00 i 15:00.

Pięcioletnią historię TAURON Areny Kraków będzie sobie można także przypomnieć oglądając wystawę, która stanie w foyer areny.

Zapisy na część atrakcji

Na niektóre atrakcje obowiązują wcześniejsze zapisy: zwiedzanie areny, wieczorny seans filmowy oraz warsztaty jazdy na deskorolce, hulajnodze, BMX i rolkach. Zgłoszenia przyjmowane są także na turniej w siatkówce i footballu flagowym. W dniu wydarzenia będzie można się zapisać na przejazdy gokartem, turnieje indywidualne Super Game e-sport oraz aktywności przygotowane przez firmę Exprofesso.

UWAGA! wszystkie miejsca na zwiedzanie zostały zarezerwowane.

Szczegółowe informacje o zapisach są dostępne TUTAJ.

OPIS ATRAKCJI I ICH LOKALIZACJA

ARENA GŁÓWNA

SCENA

Godz. 10:30 – Taneczna rozgrzewka dla najmłodszych – Żak – Centrum Nauki i Biznesu

Godz. 11:00 – Zumba – My Fitness Place

Godz. 12:00 – Salsa – Salsa House

Godz. 13:00 – OFICJALNE OTWARCIE URODZIN i słodka urodzinowa niespodzianka

Godz. 13:30 – ogłoszenie wyników Wielkiego testu wiedzy o TAURON Arenie Kraków

Godz. 13:45 – Występ muzyczny Akademii Dźwięku „Daj Głos” z Cieszyna

Godz. 15:00 – Salsa – Salsa House

Godz. 16:00 – Zumba – My Fitness Place

STREFA #KULTURA – KINO (mapa – B)

POKAZY FILMOWE DLA NAJMŁODSZYCH

Godz. 10:00 i 13:45

Przygotowanie: ARM S.A.

Opis: Dzieci będą mogły obejrzeć dwie pełnometrażowe bajki.

STREFA #ZABAWA (mapa – A)

ZABAWA Z PARTY DREAM (mapa – nr 3)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: Agencja Eventowa Party Dream i Animatorzy Zabaw Warsztaty Sukcesu

Opis: Wielka Bitwa Na Poduszki, zabawy animacyjne, malowanie buziek, zwierzątka z baloników.

ZABAWA Z FIORELLO (mapa – nr 4)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: Fiorello, Amos

Opis: zajęcia plastyczne

WIELKI TEST WIEDZY O TAURON ARENIE KRAKÓW (mapa – nr 4)

Godz. 10:00-12:00

Przygotowanie: ARM S.A.

Opis: Każdy chętny będzie mógł wypełnić test wiedzy o TAURON Arenie Kraków. Zwycięzcę, poznamy po godz. 13:00 podczas wręczania nagrody na scenie

ZABAWA Z EXPROFESSO (mapa – nr 5)

Godz. co godzinę od godz. 10:30

Obowiązują wcześniejsze ZAPISY na miejscu, w dniu wydarzenia, przy stoisku na płycie areny.

Zajęcia odbędą się w salach na poziomie „0”.

Przygotowanie: Exprofesso

Podczas zajęć będzie można wziąć udział w tworzeniu muzyki w Boom Time za pomocą tzw. Boomwhackerów, czyli tub wydobywających z pustego wnętrza niepowtarzalne dźwięki oraz wejść w wirtualny świat dzięki grze teambuildingowej The Infinite Loop.

ZABAWA Z ANIKINO (mapa – nr 8)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: Kraina Zabaw Dziecięcych Anikino

Opis: Na stoisku będzie można zobaczyć jak działa mobilne planetarium, będzie można dać się zamknąć w gigantycznej bańce mydlanej oraz wziąć udział w warsztatach konstrukcyjnych.

ZABAWA Z Bricks4Kidz (mapa – nr 10)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: Centrum Kreatywności Bricks4Kidz

Opis: na stoisku powstaną dwie strefy free play: z klockami LEGO® DUPLO i LEGO® CLASSIC. Co 50 minut zajęcia będzie mogła rozpocząć kolejna grupa dzieci.

Zorganizowane zostaną także warsztaty programowania na iPadach z robotami Dash i Dot®, strefa animacji oraz dwa konkursy tematyczne z nagrodami.

ZABAWA Z GO KIDZ! (mapa – nr 12)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: GoKidz! Park Rozrywki

Opis: Na stoisku będzie można zagrać w megamemory, powstanie strefa nauki żonglowania dla dzieci prowadzona przez kuglarzy, będzie też można strzelać do automatów. Dla maluchów przygotowane zostanie stoisko ze slajmami i masami plastycznymi.

STREFA #EDUKACJA

ZABAWA Z FENIKSEM (mapa – nr 1)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: Centrum Edukacyjne Feniks

Opis: Centrum Edukacyjne Feniks zaprasza najmłodszych na gry i zabawy z językiem angielskim metodą Teddy Eddie. Wpadnij do nas przybić piątkę z misiem Teddy Eddie.

ZABAWA Z KREOSIEM (mapa – nr 7)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: Akademia Kreatywności Kreoś

Opis: Warsztaty i pokazy chemiczne w cyklach godzinnych. Dzieci będą mogły dowiedzieć się m.in. jak powstaje papier i szkło?

ZABAWA Z ŻAKIEM (mapa – nr 11)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: Żak Centrum Nauki i Biznesu

Opis: Strefa SPA – jak przejść metamorfozę? Porady dotyczące makijażu i pielęgnacji paznokci.

STREFA #SPORT

ZABAWA Z MY FITNESS PLACE (mapa – nr 2)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: My Fitness Place

Opis: w strefie zabaw ustawionych zostanie 10 trampolin. Jeden z instruktorów poprowadzi także zumbę KIDS. Prowadzone będą pomiary masy ciała. Chętni będą też mogli wziąć udział w konkursach.

ZABAWA Z GO JUMPING (mapa – nr 6)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: GOjump Park Trampolin

Opis: warsztaty akrobatyczne oraz trening parkour dla dużych i małych. Na airtracku trenerzy będą uczyć prawidłowego przewrotu oraz skakać z najmłodszymi, a nieco starsi będą mogli spróbować salta i innych akrobacji lądując na materacach. Do parkouru zostaną przygotowane specjalne kostki, na których instruktorzy parkouru będą uczyli konkretnych tricków.

STREFA #SPORT – KARATE

TRENING KARATE (mapa – D)

Godz. 11:00

Przygotowanie: AKT Niepołomice-Kraków

W strefie karate odbędzie się trening dla karateków z wszystkich sekcji AKT. Poprowadzi go sensei Paweł Janusz, czterokrotny mistrz świata w karate tradycyjnym.

STREFA #EMOCJE – E-SPORT

WIELKI FINAŁ ZAWODÓW SUPER GAME E-SPORT (mapa – C)

Wydarzenie dwudniowe: 8 i 9 maja

Niedziela: godz. 10:00-18:00

Przygotowanie: Super Game e-sport

Obowiązują wcześniejsze ZAPISY na część rozgrywek, na miejscu, w dniu wydarzenia.

Opis: Finały rozgrywek: HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie, LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, E-sportowa Liga Miast oraz Gran Turismo Sport TAG Heuer. Kraków będzie ostatnim przystankiem zmagań zawodników w sezonie 2018/2019.

Dla odwiedzających zawody przygotowano turnieje indywidualne, strefę free to play oraz wiele atrakcji m.in. możliwość rywalizacji na symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport, który sygnowany jest marką TAG Heuer!

Udział w wydarzeniu to także niepowtarzalna okazja, by własnoręcznie przetestować ultranowoczesne, superszybkie, gamingowe komputery marki HIRO oraz obejrzeć niezwykle płynną grę w 144 lub 240 Hz i rewelacyjne właściwości monitorów, które dostarcza firma LG.

Harmonogram

Sobota, 8 czerwca 2019

Godz. 9:00-19:00 – LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie

Godz. 9:00-19:00 – Finał Hiro Quersus Pucharu Polski w E-sporcie

Godz. 10:00-16:00 – Finał ligi Gran Turismo Sport TAG Heuer

Godz. 9:00-17:00 – Turnieje indywidualne na strefie free to play – zapisy podczas wydarzenia

Godz. 11:00-17:00 – Turniej FIFA 2019 – zapisy do 10:30

Godz. 10:00-18:00 – Warcraft 3 Community 1 vs 1 Tournament

Niedziela 9 czerwca 2019

Godz. 10:00-16:00 – Finał LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie

Godz. 11:00-12:00 – Finał E-sportowej Ligi Miast

Godz. 10:00-16:00 – Wyścigi Gran Turismo Sport TAG Heuer – zapisy podczas wydarzenia

Godz. 10:00-17:00 – Turnieje indywidualne na strefie free to play – zapisy podczas wydarzenia

Godz. 11:00-16:00 – Turniej FIFA 2019 – zapisy do 10:30

Godz. 10:00-18:00 – Warcraft 3 Community 1 vs 1 Tournament

Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl i https://sgesport.pl/.

#STREFA GASTRO (mapa – nr 14)

Przygotowanie: Arena Gastro

Na płycie areny przez cały dzień działać będzie strefa gastronomiczna.

***

Przygotowanie: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie

Na płycie areny przez cały dzień będzie stał samochód z kranowianką.

MAŁA HALA

#STREFA SPORT

GRAMY W KOSZYKÓWKĘ Z RADWAN SPORT (mapa – G)

Godz. 10:00-13:00

Przygotowanie: Radwan Sport

Mała Hala zostanie podzielona na dwie części. Na jednej połowie rozgrywane będą mecze „3 na 3”. Drużyny będą tworzone na bieżąco, najpierw dla dzieci starszych (ze szkół podstawowych). Chętni, którzy przyjdą będą przypisywani do odpowiedniej grupy. Na drugiej połowie młodsze dzieci będą mogły wziąć udział w prostych testach sprawnościowych. Następnie będzie zmiana – młodsze dzieci będą grały a starsze będą miały testy sprawnościowe.

GRAMY W SIATKÓWKĘ ZE SPARTĄ VOLLEYBALL KRAKÓW (mapa – G)

Godz. 13:30-15:30

Przygotowanie: Sparta Volleyball Kraków

Obowiązują wcześniejsze ZAPISY dla uczestników turnieju.

Aby wziąć udział w turnieju siatkówki „trójek mieszanych” należy przesłać mail ze zgłoszeniem na adres biuro@spartaklub.pldo 8 czerwca 2019 r. (sobota).

Turniej przeznaczony jest dla dziewczynek oraz chłopców z klas 4,5,6 szkoły podstawowej. Zespoły muszą się składać z minimum 3 zawodników/zawodniczek w dowolnej konfiguracji (mogą być w drużynie same dziewczynki, sami chłopcy lub skład mieszany). Każda drużyna może mieć maksymalnie 2 rezerwowych. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Liczba miejsc jest ograniczona.

TRENUJEMY FUTBOL AMERYKAŃSKI Z KRAKÓW FOOTBALL KINGS (mapa – G)

Godz. 15:30-17:00

Przygotowanie: Kraków Football Kings

Obowiązują wcześniejsze ZAPISY dla uczestników turnieju futbolu flagowego.

Opis: zajęcia dla dzieci i młodzieży. Na początku odbędzie się pokaz różnych technik używanych w futbolu amerykańskim – z czynnym udziałem dzieci. Następnie rozegrany zostanie mecz – jego uczestnicy będą podzieleni ze względu na wiek.

W programie jest także turniej futbolu flagowego (niekolizyjnej wersji futbolu amerykańskiego).W turnieju mogą wziąć udział zespoły 5-osobowe. Chłopcy, dziewczęta, lub mieszane. Wiek: szkoły podstawowe i LO.

Zgłoszenia do piątku, 7 czerwca 2019 r. na adres: football@krakowkings.org. Kontakt: Katarzyna Ostrega 782097634.

TRENUJEMY KARATE Z AKT NIEPOŁOMICE-KRAKÓW (mapa – D)

Dojo przy Małej Hali

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Opis: O godz. 12:00 w Dojo rozpocznie się turniej karate. W programie będą też pokazy, animacje i mnóstwo dobrej zabawy.

#STREFA KULTURA

WIECZORNY SEANS OSKAROWY (mapa – F)

Godz. 20:00

Obowiązują wcześniejsze ZAPISY.

Opis: Wieczorny seans oskarowy – „muzyczna droga do sławy”. Niespodzianka! Tytuł filmu widzowie poznają na miejscu, w dniu wydarzenia.

ZAPISY od 31 maja (piątek) od godz. 12:00. Miejsce można zarezerwować wyłącznie internetowo wysyłając wiadomość na adres: zapisy@tauronarenakrakow.pl.

– w tytule maila należy napisać „seans filmowy”,

– w mailu należy podać imię i nazwisko,

– jedna osoba może zarezerwować maksymalnie cztery miejsca,

– decyduje kolejność zgłoszeń,

– liczba miejsc ograniczona,

Wejście: przez recepcję Małej Hali.

#STREFA GASTRO (mapa – nr 14)

Przygotowanie: Arena Gastro

Przy recepcji Małej Hali przez cały dzień działać będzie strefa gastronomiczna.

PARKINGI

#STREFA EMOCJE

POKAZ GO CARTING CENTER (mapa – M)

Parking podziemny TAURON Areny Kraków (podziemny parking VIP)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: Go Carting Center

Obowiązują ZAPISY dla osób, które będą chciały przejechać się dwuosobowym gokartem z instruktorem Go Carting Center. Zapisy na miejscu w dniu wydarzenia, od godz. 10:00.

Opis: Specjalnie na urodziny areny na parkingu podziemnym VIP, po raz pierwszy w historii obiektuwybudowany zostanie tor gokartowy.

Go Carting Center przygotowało specjalną akcję, w której można było wziąć udział w siedzibie centrum (między 14 a 31 maja). 10 osób, które wzięły w niej udział i na torze osiągnęły najlepsze czasy przejedzie samodzielnie trasę w TAURON Arenie Kraków.

Pozostałe osoby chętne do sprawdzenia, jak jeździ się na torze w arenie, będą to mogły zrobić z instruktorem Go Carting Center.

Dodatkowo kierowca Go Carting Center zaprezentuje widzom Crazy Karta!

Chętni będą także mogli zmierzyć się na symulatorze refleksu oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami!

Z organizatorami będzie też trójka przedstawicieli z Autovetus: Hudson Hornet prostu z filmu „Auta”, Jaguar MKIX oraz Austin Healey 3000Bj8.

Zaprezentowane zostaną też profesjonalne gokarty na otwarty tor.

Na miejscu będzie też AGH Racing Team wraz ze swoim bolidem spalinowym.

Harmonogram:

Godz. 10:00-11:00 Przejazdy 5 gokartów z uczestnikami promocji.

Zapisy na przejazdy w tandemie

Godz. 11:00-12:00 Przejazd kierowcy Go Carting Center w Crazy Karcie

Przejazdy w tandemie

Godz. 12:00-13:30 Przejazdy 5 gokartów z uczestnikami promocji

Zapisy na przejazdy w tandemie

Godz. 13:30-15:00 Przejazd kierowcy Go Carting Center w Crazy Karcie

Przejazdy w tandemie

Godz. 15:00-16:30 Przejazdy 5 gokartów z uczestnikami promocji

Zapisy na przejazdy w tandemie

Godz. 16:30-17:00 Przejazdy w tandemie

KRAKÓW STREET PARK (mapa – N)

Parking podziemny TAURON Areny Kraków (wejście od strony Małej Hali)

Godz. 9:00-20:00

Przygotowanie: Łukasz Gawąd

Obowiązują wcześniejsze ZAPISY na warsztaty z jazdy na deskorolce, BMX, hulajnodze i rolkach. Zapisy od 3 czerwca (poniedziałek) od godz. 12:00.

Dla pozostałych osób, które chcą  jeździć po Street Parku wstęp bez zapisów.

Na warsztaty będzie można zapisać się u poszczególnych instruktorów – kontaktując się mailowo – podając w temacie Imię Nazwisko / dyscyplina – lub telefonicznie.

Do Kraków Street Park przychodzimy z własnym sprzętem oraz oświadczeniem: zgoda opiekuna prawnego www.tauronarenakrakow.pl/wp-content/uploads/2018/11/Za%C5%82%C4%85cznik-nr-1-Zgoda-opiekuna-prawnego.pdf;

oświadczenie użytkownika pełnoletniego www.tauronarenakrakow.pl/wp-content/uploads/2018/11/Za%C5%82%C4%85cznik-nr-2-O%C5%9Bwiadczenie-U%C5%BCytkownika.pdf.

Opis: Kraków Street Park to projekt, który daje możliwość uprawiania sportów miejskich na mobilnym skate parku oraz najdłuższej krytej pętli rolkowej w Polsce zlokalizowanych na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków, na przestrzeni prawie 6500m2.

Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest deskorolkowiec Łukasz Gawąd, prowadzący profesjonalną szkołę deskorolki Bear Skateboarding School, a także założyciel Fundacji Kultury Deskorolki, która jest organizacją mającą na celu popularyzację kultury skate na świecie.

Harmonogram warsztatów:

Liczba osób na warsztaty jest ograniczona, na jednego instruktora przypada max 12 osób biorących udział w warsztatach.

Deskorolka: godz. 10:00-11:00. Zapisy: Łukasz Gawąd, założyciel Bear Skateboarding School, bearskateboardingschool@gmail.com, tel: 698 991 120.

BMX: godz. 10:00-11:00. Zapisy: Michał Basta, założyciel BMX School, michalbastabmx@gmail.com, tel: 694 954 284, www.facebook.com/bmxschoolKRK.

Hulajnoga: godz. 11:00-12:00. Zapisy: Raymond Dudek, założyciel Tribe Scooter School, tribescooterschool@gmail.com, tel: 570 662 816, www.facebook.com/tribescooterschool.

Rolki: godz. 11:00-12:00. Zapisy: Kamil Nowaczek, założyciel naRolki – Szkoła jazdy na rolkach, narolki.krakow@gmail.com, tel: 739 000 390, www.facebook.com/narolki.krakow.

PLENER

#STREFA EDUKACJA

POLICYJNA STREFA AUTO-MOTO (mapa – I)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: Komenda Miejska Policji w Krakowie

Opis: W strefie stanie symulator dachowaniaradiowóz i motocykl policyjny oraz rowerowy tor przeszkód. Dzięki alkogoglom i narkogoglom będzie się można przekonać jaki negatywny wpływ na postrzeganie rzeczywistości mają alkohol i inne używki.

STREFA STRAŻY MIEJSKIEJ (mapa – I)

Przygotowanie: Straż Miejska Miasta Krakowa

Opis: konkursy o bezpieczeństwie dla dzieci. Autochodzik. Najmłodsi będą mogli zdobyć swoje Pierwsze Prawo Jazdy.

#STREFA SPORT

MOBILNE BOISKO DO SIATKÓWKI (mapa – L)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie KS Sparta Volleyball Kraków

Opis: Na miejscu obecny będzie animator, chętni będą mogli zagrać w siatkówkę ze swoimi przyjaciółmi.

#STREFA ZABAWA

DMUCHANA STREFA ZABAW (mapa – H)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: Animatorzy Zabaw Warsztaty Sukcesu

#STREFA SAMOCHODÓW 

EKSPOZYCJA SAMOCHODÓW MARKI BMW (mapa – J)

Godz. 10:00-17:00

Przygotowanie: BMW M-Cars

#STREFA GASTRO (mapa – nr 14)

Przygotowanie: Arena Gastro

Przed TAURON Areną Kraków, przy wejściu nr 3, przez cały dzień działać będzie strefa gastrononomiczna, będzie działał grill, stanie tu również food track z lodami.

ATRAKCJE DODATKOWE

ZWIEDZANIE TAURON ARENY KRAKÓW

Obowiązują wcześniejsze ZAPISY – UWAGA! wszystkie miejsca zostały zarezerwowane.

Godziny zwiedzania: 11:00, 12:00, 14:00 i 15:00

ZAPISY prowadzone były od 31 maja (piątek). Miejsce można było zarezerwować wyłącznie internetowo  wysyłając wiadomość na adres: zapisy@tauronarenakrakow.pl.

Zwiedzanie będzie się odbywać w grupach z przewodnikiem (grupy maksymalnie 30 osobowe).

Miejsce zbiórki: o wyznaczonej godzinie przy Recepcji Głównej (wejście nr 1 do TAURON Areny Kraków od strony ul. Lema).

Opis: Goście zobaczą miejsca na co dzień niedostępne uczestnikom imprez (m.in. pomieszczenia techniczne i szatnie zawodników), staną na każdym z poziomów hali, odwiedzą jedną z lóż VIP, dowiedzą się, kto do tej pory odwiedził TAURON Arenę Kraków, poznają historię budowy oraz możliwości techniczne największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce.

FOYER ARENY

#STREFA KULTURA

WYSTAWA: ALEJA GWIAZD TAURON ARENY KRAKÓW (mapa – E)

Godz. 10:00-20:00

Foyer TAURON Areny Kraków

Przygotowanie: ARM S.A.

Opis: Poznaj 5 lat historii TAURON Areny Kraków.

WARTO WIEDZIEĆ

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Na wydarzenie zapraszają: Agencja Rozwoju Miasta S.A. zarządzająca TAURON Areną Kraków i Miasto Kraków.

Partnerzy główni: CMA – Concept Music Art, Agencja Ochrony FOSA.

Partnerzy: Sparta Volleyball Kraków, Radwan Sport, Kraków Football Kings, Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, My Fitness Place, SUPER GAME e-sport, Kraków Street Park, GoKarting Center, Centrum Kreatywności Bricks4Kidz, Kraina Zabaw Dziecięcych Anikino, Akademia Kreatywności Kreoś, GOjump Park Trampolin, Salsa House by Daniel Pancerz, Agencja Eventowa Party Dream, Warsztaty Sukcesu, Exprofesso, Fiorello, Amos – produkty szkolne i kreatywne, Żak Centrum Nauki i Biznesu, BoConcept, Akademia Dźwięku – Daj Głos w Cieszynie, GoKidz Park Rozrywki, Centrum Edukacyjne Feniks, Straż Miejska Miasta Krakowa, Komenda Miejska Policji w Krakowie, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie, Arena Catering.

Patroni medialni: InteriaRMF MAXXXGazeta WyborczaTVP3 KrakówLove.Kraków.plMiasto.Dzieci.pl,

Magiczny Krakówdwutygodnik miejski Kraków.plTelewizja.Kraków.pl. 

 

Arena Główna

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!