Aerosmith – Aero-Vederci Baby!

2 czerwca 2017 r. 

17:30* – early entrance

18:00* – otwarcie bram

19:30* – Beyond The Black

21:00* – AEROSMITH

* Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

10:00 – otwarcie kawiarni i ogródka przy Małej Hali

12:00 – otwarcie parkingów

Aerosmith – najlepszy rock’n’rollowy zespół Ameryki – podróżuje po Europie z gigantyczną trasą koncertową. W piątek (2 czerwca) wystąpią w TAURON Arenie Kraków. Zapowiada się show, które koniecznie trzeba zobaczyć, zwłaszcza, że jest to pożegnalna trasa Aerosmith, którą zespół zakończy działalność mówiąc swoim fanom: “Aero-Vederci Baby!”.

45 lat na scenie

Od ponad 45 lat Aerosmith inspirują rock&rollowe zespoły. Stali się jedną z najbardziej wpływowych i uwielbianych grup na całym świecie dzięki ich publicznym wystąpieniom, niezapomnianym piosenkom i wspaniałym koncertom.

Wyróżnieni przez Rock & Roll Hall Of Fame, sprzedali ponad 100 milionów albumów, zdobyli niezliczoną ilość nagród (w tym cztery nagrody Grammy, osiem American Music Awards, sześć Billboard Awards i dwanaście MTV Awards). Aerosmith są uwielbiani na całym świecie. Przez ostatnie 45 lat członkowie Aerosmith – Steven Tyler, Joe Perry, Joey Kramer, Tom Hamilton i Brad Whitford – zdobyli oszałamiającą ilość 95 złotych, platynowych i multiplatynowych certyfikatów od RIAA za albumy, single i teledyski (najlepszy wynik jaki kiedykolwiek osiągnął zespół z USA).

W całej swojej karierze, Aerosmith są na czele świata rocka. Od wczesnych hitów takich jak Dream On, Sweet Emotion, Toys In The Attic i Back In The Saddle, przez definiujące gatunek Walk This Way (Aerosmith z gościnnym udziałem Run DMC), po największe hity jak Janie’s Got A Gun, Cryin’, Dude Looks Like A Lady, Love Is An Elevator i I Don’t Want To Miss A Thing, Aerosmith jest bezsprzecznie jednym z tych zespołów, które trzeba zobaczyć.

Nie przegap tej szansy, żeby zobaczyć Aerosmith w Europie – to “Auf Wiedersehen”, “A Bientot”, “Hasta Pronto”, “Do zobaczenia”… to Aero-Vederci Baby!

Support z Monachium

Przed główną gwiazdą wieczoru w TAURON Arenie Kraków wystąpi zespół Beyond The Black, młody, ale doskonale rozpoznawalny zespół z Monachium. To co ich wyróżnia, to świeże spojrzenie na metal symfoniczny, duży profesjonalizm i dobre teksty a także bardzo mocny i wszechstronny wokal Jennifer Haben.

Chociaż zadebiutowali zaledwie trzy lata temu na Wacken Open Air 2014, mają już na koncie sporo sukcesów. Kilka miesięcy później supportowali legendarny zespół SAXON podczas ich trasy po Wielkiej Brytanii. Na początku 2015 roku wydali debiutancki album „Songs of Love and Death”, który zaraz po premierze pojawił się w niemieckim TOP 20. Ich pozycję w branży muzycznej ugruntowała trasa zespołu Scorpions, gdzie Beyond The Black byli gościem specjalnym. A to nie koniec ich sukcesów! W 2016 roku supportowali również dwa niemieckie koncerty zespołu Korn i wydali drugo album „Lost In Forever”. Początek 2017 roku rozpoczęli od europejskiej trasy z zespołem Powerwolf i Epica.

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

Organizator przypomina, że na terenie koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych. Proszą o ich niezabieranie.

Informacje o biletach: www.livenation.pl.

W dniu wydarzenia (2 czerwca) kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 10:00, kasa nr 6 (TAURON Areny Kraków) od godz. 18:00.

Więcej informacji o trasie: www.aerosmith.com

Rozpiska godzinowa: 

17:30 – early entrance

18:00 – otwarcie bram

19:30 – Beyond The Black

21:00 – AEROSMITH

23:00 – planowana godzina zakończenia wydarzenia

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Ze względu na dużą liczbę osób biorących udział w koncercie prosimy o przybycie do TAURON Areny Kraków odpowiednio wcześniej. W ten sposób unikną Państwo zbyt długiego oczekiwania w kolejce i związanych z tym opóźnień.

Catering podczas wydarzenia 

Kawiarnia i ogródek przy Małej Hali

2 czerwca (piątek), od godz. 10:00, zapraszamy do kawiarni i ogródka przy Małej Hali TAURON Areny Kraków (będą czynne do godziny po zakończeniu wydarzenia). Kawiarnia znajduje się w górnej części Małej Hali, a ogródek tuż obok – między wejściem nr 2 do TAURON Areny Kraków a Małą Halą. W ofercie kawiarni znajdują się m.in. aromatyczne kawy i herbaty oraz szeroki wachlarz deserów.

Restauracja dla gości koncertu

2 czerwca wszyscy uczestnicy koncertu będą także mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Osoby posiadające bilety na sektory na poziomie A i C aby dojść do restauracji, będą mogły skorzystać z klatek schodowych nr 4 i 7.

Cały czas czynne będą także punkty gastronomicznych zlokalizowanych na poziomie A i C.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W dniu wydarzenia parking zostanie otwarty o godz. 12:00.

Uwaga! W dniu koncertu (2.06)  wjazd na parking ogólnodostępny (płatny) będzie możliwy od strony ul Lema:

– osoby jadące od strony al. Pokoju – na pierwszych światłach należy skręcić w prawo,

– osoby jadące od strony al. Jana Pawła II – na drugich światłach należy skręcić w lewo.

Parking zewnętrzny na płycie górnej nie będzie dostępny.

Szatnia

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie na poziomie A (płatna 3 zł).

Wzmocnienie komunikacji podczas wydarzenia

W związku z odbywającym się w TAURON Arenie Kraków koncertem 2 czerwca (piątek) Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie skieruje w rejon TAURON Areny Kraków 8 dodatkowych rezerwowych tramwajów.

W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa Biznes

Kontakt Strefy Biznes TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata