AerosmithWydarzenie odwołane

UWAGA! Organizator poinformował, że koncert został odwołany.

Oświadczenie Aerosmith:
Z głębokim żalem ogłaszamy, że nasza europejska trasa, zaplanowana na czerwiec i lipiec 2022 roku, została odwołana. Na bieżąco monitorowaliśmy sytuację dotyczącą COVID. Niepewność związana z logistyką podróży oraz ciągłą obecnością ograniczeń/restrykcji dotyczących COVID i innymi problemami sprawia, że nie będzie możliwe kontynuowanie naszych letnich koncertów w tym regionie. Zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie fanów to nasz priorytet. Wrócimy, aby szaleć z Wami na koncertach i mamy nadzieję, że wkrótce ogłosimy ekscytujące wiadomości. Do tego czasu uważajcie na siebie i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

https://www.facebook.com/events/451980362364954/?active_tab=discussion

Strefa Biznes

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Strefa Biznes

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska

Uwaga!  Organizator poinformował, że koncert zespołu Aerosmith zaplanowany na 5 lipca 2021 r. zostaje przełożony na 13 lipca 2022 r.

***

Jedyny w swoim rodzaju zespół Aerosmith w składzie: Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja) to żywa legenda amerykańskiej muzyki, zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie, zdobył niezliczoną ilość nagród, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame i osiągnął prawie wszystko, co można osiągnąć w branży muzycznej w ciągu pięciu dekad od powstania.

Aerosmith są laureatami nieskończenie wielu nagród, w styczniu, Aerosmith zostanie uhonorowany przez Recording Academy nagrodą 2020 MusiCares® Person of the Year. Zespół, który na swoim koncie ma już wiele platynowych płyt, do dnia dzisiejszego inspiruje całe pokolenia, będąc tym samym jedną z najbardziej uwielbianych grup muzycznych wszechczasów!

Wpływ Aerosmith na muzykę rockową i cały przemysł muzyczny jest niepodważalny. Aerosmith może poszczycić się wieloma sukcesami związanymi z obecnością na listach przebojów i ilością sprzedanych płyt, między innymi: jedynym wśród zespołów rockowych debiutanckim numerem jeden na Billboard Hot 100 z utworem „I Don’t Want to Miss a Thing”, największą liczbą złotych płyt i certyfikatów (w tym złotych, platynowych i multiplatynowych) zdobytych przez jakikolwiek amerykański zespół, a także, razem z Van Halen, największą ilością multiplatynowych albumów wśród amerykańskich grup muzycznych.

Rival Sons:

Założony w Long Beach w 2008 roku zespół Rival Sons wydał swój debiutancki album Before the Fire w 2009 roku. Dwa lata później dokonał przełomu w branży muzycznej, wydając Pressure & Time (2011) a wydanym w 2014 albumem Great Western Valkyrie  przypieczętował swoją pozycję na rynku muzycznym.

Przez lata zespół konsekwentnie wypracowywał swoją własną ścieżkę w branży muzycznej, koncertując z legendami takimi jak The Rolling Stones, Guns N’ Roses, Black Sabbath i AC/DC, jednocześnie wprowadzając swoją piekielną wrażliwość do kanonu rock&rolla.

Organizatorem wydarzeni jest Live Nation.