Agnieszka Chylińska„Warto Było Szaleć Tak!” 25 lat na scenie

Sobota 18.12 18:30
ZMIANA TERMINU WYDARZENIA Z 24.04.2021 NA 18.12.2021

Uwaga! Nastąpiła zmiana terminu wydarzenia z 24 kwietnia 2021 r. na 18 grudnia 2021 r. (pierwotną datą koncertu był 22 listopada 2020 r.)

Komunikat organizatora:

„Szanowni Państwo,
Z uwagi na nadal trwającą epidemię, przekładamy termin imprezy pt. program “Pali się,bądź czujny” wraz z koncertem Agnieszki Chylińskiej 25 lat na scenie – Warto było szaleć tak” ponieważ Państwa i nasze  zdrowie  jest  najważniejsze. Jesteśmy Wam wdzięczni za wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na odbycie się imprezy.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin 18 grudnia 2021 r. O godzinie rozpoczęcia imprezy poinformujemy w późniejszym terminie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy  pod adres:  biuro@wagart.eu

 

Koncert Agnieszki Chylińskiej

„Warto było szaleć tak” 25 lat na scenie

18 grudnia 2021 r.

Zapraszamy na koncert Agnieszki Chylińskiej, który jest częścią trasy: Agnieszka Chylińska „Warto było szaleć tak!” 25 lat na scenie. 

A tak o trasie mówi sama artystka:

„Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…

Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”.

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest Wam dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!”.

Warto wiedzieć

Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży na www.ebilet.pl.

Organizator: www.wagart.eu

www.facebook.com/events/421083118759731

http://chylinska.com/

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


tel.: +48 739 455 725


Marzena Sadowska