Aktywne ferie online

Przenieś się wirtualnie do Małej Hali TAURON Areny Kraków i trenuj z najlepszymi instruktorami AKT Niepołomice-Kraków, Fitness Platinium, Decathlon, Kraków Football Kings, Fit by Step i Grzegorzem Sudołem! Zapraszamy na nasz profil: www.facebook.com/TAURONArenaKrakow na Aktywne ferie online!

Ostatnie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa sprawiły, że do końca zimowych ferii szkolnych nie możemy zaprosić Was do Małej Hali TAURON Areny Kraków na zajęcia sportowe, które tak uwielbiacie. Nie zamykamy jednak naszych podwoi i zapraszamy najlepszych trenerów, którzy poprowadzą dla Was zajęcia online!

Transmisja na żywo treningów prosto z Małej Hali TAURON Areny Kraków będzie prowadzona na naszym profilu na Facebooku, a nagrania archiwalne będą dostępne na naszym kanale YouTube.

HARMONOGRAM TRENINGÓW ONLINE

Wejdź na www.facebook.com/TAURONArenaKrakow i ćwicz z nami!

11 stycznia 2021 r. (poniedziałek)

godz. 11:00 – trening karate (poziom początkowy) – sensei Michał Janusz, trener kadry dzieci w Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym oraz sensei Bogusław Nowak, instruktor Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

godz. 12:00 – ABT by Fitness Platinium – instruktorka: Joanna Kucia-Sikora

godz. 13:00 – futbol amerykański – rozgrywający QB – Kraków Football King. Trener: Pierre Nicolas (trening w języku angielskim)

godz. 14:00 – Yoga Kids. Decathlon – trener: Karolina Turek

12 stycznia 2021 r. (wtorek)

godz. 12:00 – Body Shape by Fitness Platinium – instruktorka: Joanna Kucia-Sikora

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings. Trener: Dawid Ostręga

godz. 14:00 – zajęcia ogólnorozwojowe w parach z papierem toaletowym: „Rozwiń się z Decathlon” . Trenerzy: Ewelina Cichoń i Jadzia Bryś.

13 stycznia 2021 r. (środa)

godz. 11:00 – trening karate (poziom początkowy) – sensei Wiktor Staszak, instruktor Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym

godz. 12:00 – Brzuchomania by Fitness Platinium – instruktorka: Joanna Kucia-Sikora

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings. Trener: Dawid Ostręga

14 stycznia 2021 r. (czwartek)

godz. 12:00 – Mental Body by Fitness Platinium – instruktorka: Ewa Pietrzyk

godz. 13:00 – futbol amerykański – Kraków Football Kings. Trener: Dawid Ostręga.

Przykładowy trening futbolu amerykańskiego w pierwszej fazie przygotowania do sezonu. Drużyna będzie się koncentrować na technicznych ćwiczeniach każdej z siedmiu pozycji, które były przedstawiane podczas wcześniejszych treningów online.

godz. 14:00 – zajęcia taneczne „W tanecznych podskokach”. Decathlon – trener: Karolina Turek.

15 stycznia 2021 r. (piątek)

godz. 10:00 – trening karate – sensei Michał Janusz, trener kadry dzieci w Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym

godz. 11:00 – trening karate (poziom początkowy)  – sensei Michał Janusz, trener kadry dzieci w Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym

godz. 12:00 – Power Training by Fitness Platinium – instruktorka: Ewa Pietrzyk

godz. 13:00 – trening cheerleaderek – Kraków Football Kings. Trener: Małgorzata Wrońska

***

OPIS ZAJĘĆ FITNESS PLATINIUM

Body Shape by Fitness Platinium: trening wzmacniający idealny dla każdego kto chce posiadać mocne i ładnie zarysowane mięśnie. Serie prostych ćwiczeń wpływają na proporcjonalne kształtowanie sylwetki. Ze względu na swą prostotę połączoną ze skutecznością, kierowane są do osób o różnym poziomie zaawansowania, wieku i kondycji fizycznej.

Brzuchomania by Fitness Platinium: zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i wyszczuplanie mięśni brzucha. Rozpoczynają się krótką rozgrzewką, połączoną w dalszej części z ćwiczeniami w pozycji stojącej angażującymi mięśnie okolic brzucha, bioder i dolnej części kręgosłupa. Ciąg dalszy to zestaw prostych ćwiczeń na macie z naciskiem na dokładność ich wykonania. Brzuchomania to gwarancja sukcesu w walce o płaski brzuch.

Mental Body by Fitness Platinium: zajęcia z nurtu Body&Mind, których podstawą jest wykonywanie ćwiczeń w rytmie własnego oddechu i pełnej koncentracji. Trening ten wzmacnia głębokie mięśnie brzucha, pleców i miednicy oraz wyrabia nawyk utrzymywania prawidłowej postawy. Są to również zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność mięśni oraz zwiększających zakres ruchu w stawach, sprzyjająca utrzymaniu prawidłowej postawy ciała.

Power Training by Fitness Platinium: to połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych z intensywnym treningiem interwałowym. Power Training pozwala zarówno na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, jak i na dotlenienie całego ciała. Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę lub wzmocnić wydolność organizmu, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

ABT by Fitness Platinium: nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności w walce o płaski brzuch, szczupłe uda. Wielokrotne dokładne powtarzanie serii ćwiczeń pod okiem instruktora wpływa na wzmocnienie mięśni, uelastycznienie skóry i przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, stając się jednocześnie doskonałą metodą na poprawę samopoczucia.

OPIS ZAJĘĆ FIT BY STEP

Athletic Fit (1000kcal/h) Jeśli chcesz poprawić swoją kondycję Nie boisz się zmęczyć Chcesz spalić mnóstwo kalorii Ten trening będzie dla Ciebie idealny! Zajęcia oparte na ćwiczeniach o wysokiej intensywności (biegi, podskoki, przeskoki) wykonywanych z krótkim przerwami na odpoczynek.

***

Partnerzy:

Fitness Platinium https://fitnessplatinium.pl/

Decathlon www.decathlon.pl

Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice Kraków http://karatedo.krakow.pl/

Kraków Football Kings https://krakowkings.org/

Fit by Step https://www.fitbystep.pl/

Grzegorz Sudoł

***

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala